מרן הגר"ח קנייבסקי יגיע הערב ל'לדרמן' בכדי שקהל האלפים יוכלו לעבור ולהתברך בברכת החג. מרן שר התורה ישב מאוחרי ניילון ויוצבו סדרנים לשמור על מרחק 2 מטר בין אדם לאדם. מי שלא יעמוד בכללים ויטעה מסכה לא יורשה להיכנס למקום

הערב, ליל חג השבועות, יגיע מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט"א לבית מדרשו 'לדרמן' הסמוך למעונו שברחוב רשב"ם בבני ברק שם יתפלל את תפילת מעריב של החג, קהל האלפים יוכלו להגיע למקום לעבור ולהתברך בברכת החג תוך שמירה על כל כללי משרד הבריאות.

יציאתו של מרן שר התורה לבית מדרשו 'לדרמן' הינה בשורה של ממש שכן כבר כחודשיים ימים שמרן שר התורה ספון במעונו בשל נגיף הקורונה וגם סדרי ה'קבלת קהל' בוטלו כליל, כעת לראשונה יצא שר התורה לתפילת החג בבית מדרשו.

בתיעוד שהגיע לידי 'חדשות JDN' נראה המתחם המיוחד בו ישב מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי בליל שבועות בתפילת מעריב כשלאחר התפילה הציבור יעבור לגוט יו"ט. שילוט מיוחד הוצב בכל מתחם בית מדרשו, בו נכתב כי אין להיכנס ללא מסיכה וכן לשמוע להנחיות משרד הבריאות כמו כן מחוץ לבית מדרש תהיה עמדה עם אלפי מסכות לציבור.

בשל אלפי האנשים שצפויים להגיע למקום יוצבו סדרנים לשמור על מרחק 2 מטר בין אדם לאדם. גבאי בית המדרש שבים ומזהירים כי מי שלא יעמוד בכללים לא יורשה להיכנס למקום.