הבא ליטהר: ישיבת 'כנסת יצחק' שכרה מקווה לבני הישיבה

בשביל לשמור על כללי משרד הבריאות, ולהימנע ממגע של בני הישיבה עם זרים, החליטו בישיבת 'כנסת יצחק - קרית-ספר' לשכור מקווה לאותם בחורים הנוהגים ללכת לטבול בכל ערב שבת. אמש הוקצו לבני הישיבה שעות מיוחדות בצרכנייה הסמוכה לישיבה

בשביל לשמור על כללי משרד הבריאות, ולהימנע ממגע של בני הישיבה עם זרים, החליטו בישיבת 'כנסת יצחק – קרית-ספר' לשכור מקווה לאותם בחורים הנוהגים ללכת לטבול בכל ערב שבת.

לשם כך, שכרה הישיבה את המקווה של קהילת 'זכרון דוד' שברח' שדי חמד בעיר, כשבמשך מספר שעות יוחד המקווה לבני הישיבה בלבד, הסעות מיוחדות הוקצו לשם שינוע התלמידים ממתחם הישיבה לעבר המקווה, בכדי שלא יצטרכו לצאת לרחוב העיר, ולסכן את 400 התלמידים היושבים בבית מדרש אחד.
 
כמו כן אמש – ליל שישי, הוקצו לבני הישיבה שעות מיוחדות בצרכנייה הסמוכה לישיבה, שם יכלו לרכוש את הדברים הנצרכים לקראת שבת תוך שמירה מוחלטת על כללי הבריאות.

כזכור, ישיבת 'כנסת יצחק' במודיעין עילית הייתה מהישיבות הראשונות שהחלו ללמוד במתווה ה'קפסולות' כאשר מאות בני הישיבה שוהים במתחמים סגורים והוגים בתורה, מספר ימים קודם חג השבועות ולאחר שבועיים של שהות ב'קפסולות' התאגדו כלל בני הישיבה להמשך הלימודים תחת שמירה קפדנית על כללי הזהירות.

5 תגובות

אשריכם

המשיכו לעשות חייל אשריכם תלמידי חכמים מעריכים מרחוק?

צדיקים מעריכים אותכם מרחוק

ראוים לכל שבח..
"מודל לחיקוי "….

אין על חדק"ס

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *