חברותא או אורייתא

שיטת הלימוד החדשה שמביאה את החברותא אליכם הביתה, מתקשים להבין את הסוגיא, התירוץ של הגמרא לא מסתדר לכם? החברותא יסביר לכם הכל...

יותר ויותר משפחות כבר עברו את התהליך הזה, האבא שאף פעם לא ראו אותו לומד, זה שבשעות הפנאי העדיף לנשנש עם עיתון טוב, שאמר שהמשגיח הוציא לו את הטעם מהלימוד… פתאום התחיל להסתובב עם גמרא בתיק, הילדים התרגלו כבר שכשאבא לומד אף אחד לא מפריע לו וערמת העיתונים שלא נקראו הולכה ותופחת…

למהפכה הזאת אחראית התוכנית החדשה של אורייתא, תוכנית שנוצרה בארה"ב מתוך כורח של אנשים שהבינו שזה לא תכל'ס.

נמאס להם להכנס לבית הכנסת ולהרגיש כמו אורחים, להסתכל מהצד על האברכים שיושבים ולומדים ולהיאנח במבט של, נו, מה לעשות שלא נולדתי עם ראש טוב…

גם אלה שהצטרפו לאחרונה למחזור הדף היומי החדש יכולים להעיד שזה לא בדיוק כמו שהם תכננו, המירוץ המטורף אחרי כל דף, הסוגיות הקשות שעוצרות את הקצב, יוצרות פער ענק שגורמות לנו כמעט לרדת מהכל.

המהפך בעולם התורה

ואז הם הופיעו עם רעיון חדש ומהפכני, למה שלא ניצור תוכנית משלימה, מעין הדף היומי אבל בצורה קלה הרבה יותר…

נלמד כל יום עמוד אחד, כך יישאר לנו זמן לחזור על העמוד של אתמול, יהיה לנו זמן להתעמק ולהבין קצת יותר ובכל סוף שבוע נחזור על הלימוד השבועי כך שהוא ייכנס לנו לראש טוב טוב.

ממחשבה למעשה, התוכנית החלה לקרום עור וגידים, כך שבתחילת המחזור הנוכחי של הדף היומי התחילו אלפי אברכים במקביל בלימוד העמוד היומי, כמעט אותו דבר אך עם הרבה יותר הבנה, בהירות וחזרה קבועה.

התוכנית הייחודית קיבלה המלצות רבות מגדולי הרבנים והר"מים שאף הצטרפו אליה בעצמם, קהילות שלמות העתיקו את הרעיון והתחילו אף הם בהחדרת המושג החדש – ללמוד וליהנות מהלימוד.

ומה עם חברותא?

יוזמי התוכנית לקחו בחשבון שלפחות בתחילת הדרך זה ילך קשה, בניית התשתית מחדש, יצירת אלפי שיעורים וחברותות, ייזום קבוצות ומוקדי חלוקת המבחנים. אך גם הם הופתעו מעוצמת ההצלחה, כאשר
תוך כמה ימים פנו מאות בבקשה לתאם להם חברותא בבית הכנסת השכונתי או דרך הטלפון והזום, כך נוצר לו מאוד מהר מאגר חברותות שרק מחכים לקבל את הפרטים שלכם.

במשרדי אורייתא כבר סייעו ליצירת מאות חברותות בכל הדרכים האפשריות, החל מלימוד בבית הכנסת השכונתי (כן, תתפלאו לשמוע כמה אברכים באזור שלכם כבר שותפים לתוכנית…), לימוד באמצעות הזום או בטלפון ואפילו קבוצות שהתארגנו לשיעור קבוע.

ארגון אורייתא מסייע ללומדים גם באמצעות חוברות עזר, שיעורים לצפיה או להאזנה שמגיעים אליכם למייל, דפי חזרה וסיכומים ברורים. כמו כן באמצעות לוח הלימודים אפשר לעמוד בקצב ולרשום אלו דפים למדת, על מה הספקת לחזור והאם אתה מוכן למבחן החודשי, ישנה גם אפשרות לשלוח תזכורת קבועה באמצעות המייל.

לפרטים והצטרפות או לקביעת חברותא ושיעור חייגו למס' 0723.723.700 או הכנסו ללינק המצורף ותצטרפו לאלפי הלומדים שנהנים כבר היום מלימוד יומי עם תענוג.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *