הישיבה לומדת ע"פ מתווה הקפסולות

דאגה ב'עטרת ישראל' במודיעין עילית: בחור בישיבה אותר כחיובי לקורונה

בחור בישיבת 'עטרת ישראל' הממוקמת בעיר מודיעין עילית אותר ביום שישי כחולה קורונה. מספר בחורים נכנסו לבידוד והיתר הונחו להישאר בביתם או לא לצאת ממתחם הישיבה. הבחור החולה לא היה בקרבתו של ראש הישיבה הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי

דאגה בישיבת 'עטרת ישראל' הממוקמת בעיר מודיעין עילית ועומדת בראשותו של מרן הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי שליט"א – לאחר שביום שישי האחרון התגלה חולה קורונה ראשון בהיכל הישיבה, בשל כך מספר בחורים נאלצו להיכנס לבידוד.

ל'חדשות JDN' נודע כי בישיבת 'עטרת ישראל' של ראש הישיבה הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי שליט"א שוררת דאגה רבה, זאת לאחר שביום שישי האחרון התגלה כי אחד מתלמידי הישיבה נמצא חיובי לנגיף הקורונה. מדובר בדאגה של ממש שכן זהו הבחור הראשון שנמצא חיובי לנגיף הקורונה, לאחר כחודש וחצי שהישיבה נפתחה על פי מתווה ה'קפסולות'.

בשל כך יצאו בהנהלת הישיבה בהודעה דחופה ששוגרה לכלל התלמידים דקות לכניסת השבת בה נאמר כי עד שיתבהרו העניינים מי ששוהה בבית שיכנס לבידוד עצמי, ומי ששוהה בישיבה שלא יצא ממתחם הישיבה עד שיתברר בדיוק מי ייאלץ להיכנס לבידוד.

יצוין כי ראש הישיבה הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי שליט"א לא היה בקרבת הבחור, שכן הוא שוהה במעונו שבשכונת בית וגן בירושלים, פעמים בודדות הגיע ראש הישיבה להיכל הישיבה במודיעין עילית בכדי למסור שיעורים כלליים אך גם הם נמסרו תחת כללי זהירות נוקשים כשראש הישיבה עומד מאחורי מחיצות מיוחדות.

כזכור, ישיבת 'עטרת ישראל' של ראש הישיבה הגרב"מ אזרחי שליט"א נפתחה לפני כחודש וחצי על פי מתווה ה'קפסולות', בישיבה הקפידו ושמרו מאוד על כללי משרד הבריאות, אך כעת חודש וחצי לאחר שהישיבה פתחה את הלימודים התגלה בחור ראשון בישיבה שנמצא חיובי לנגיף הקורונה.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *