ראש הישיבה החדש הגאון רבי מאיר רוזנגרטן שליט''א מספיד בהלוויית אביו הגר"ש זצ"ל

חודשיים לאחר פטירת הגרש"י רוזנגרטן: בבעלזא מונו ראשי ישיבות חדשים

כחודשיים לאחר פטירתו של ראש ישיבות בעלזא מונו במהלך ה'טיש' שערך האדמו''ר בליל שבת שלושה ראשי ישיבות חדשים לישיבות החסידות. בתוך כך: עם כניסת השבת הורה האדמו''ר כי כל מי שלא חש בטוב שישוב לביתו ולא יישאר בבית המדרש

התרגשות גדולה שררה בחסידות בעלזא כאשר במהלך ה'טיש' של כ"ק האדמו"ר מבעלזא שליט"א בליל שבת מונו שלושה ראשי ישיבות חדשים לישיבות החסידות, זאת כחודשיים בלבד לאחר פטירתו של ראש הישיבה הקודם הגאון רבי שמואל רוזנגרטן זצ"ל. ל'חדשות JDN' נודיע כי מונו ראש ישיבה לישיבות לצעירים, וכן ראשי ישיבות לישיבה הגדולה של החסידות בירושלים ולישיבת החסידות באשדוד.

במהלך ה'טיש' מונה הגאון רבי אהרן דירנפלד שליט"א לשמש כראש הישיבות לצעירים של החסידות, וכן הגאון רבי אהרן רובינפלד שליט"א מונה לשמש כראש הישיבה הגדולה של החסידות בירושלים, והגאון רבי מאיר רוזנגרטן שליט"א בנו של ראש הישיבה המנוח מונה לשמש כראש ישיבת החסידות 'דובר שלום' באשדוד.

בתוך כך, בערב שבת קודש עם כניסתו של מרן האדמו"ר מבעלזא שליט"א להיכל בית המדרש הגדול של החסידות לתפילת מנחה הכריז הגבאי הרב שמעון וואלף קליין כי בפקודת כ"ק האדמו"ר שליט"א כל מי שאינו חש בטוב ומרגיש חולשה כלשהי וכן תסמינים של נגיף הקורונה שלא ישהה בהיכל בית המדרש וישוב לביתו.

זאת כהמשך ל'קול קורא' שפורסם השבוע על ידי בד"צ 'מחזיקי הדת' של החסידות בהוראת כ"ק האדמו"ר שליט"א. במהלך השבוע האחרון פורסם מכתב אזהרה על ידי דייני בד"צ 'מחזיקי הדת' של חסידות בעלזא בהוראתו הישירה של האדמו"ר שליט"א בה נכתב כי מי שלא חש בטוב שלא יצא מביתו כל עוד הוא אינו בקו הבריאות, כמו כן, אין לשלוח תלמידים למוסדות חינוך כשיש אדם חולה בבית.

וִיהִי בִּנְסֹעַ הָאָרֹן: הלוויית ר"י בעלזא הגרש"י רוזנגרטן זצ"ל • צפו

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *