הקורונה ב'עטרת שלמה': כחמישים בחורים חלו – עוד עשרות נכנסו לבידוד

ימים בודדים לאחר שהתגלו בישיבת בראשות הגרש"ב סורוצקין מספר חולי קורונה, המספרים מטפסים ולעת עתה נמצאו בישיבה למעלה מחמישים בחורים שחיוביים לנגיף. הבחורים שמחיובים בבידוד שוהים בחדרים מבודדים בישיבה, מרבית החולים פונו למלוניות
 • מזעזע: מה מבקש ילד שסובל בלי הפסקה

  תוכן מקודם

 • מחריד: ההודעה שגרמה לצוות הפגיה לפרוץ בבכי.

  תוכן מקודם

 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

 • "הן בכו מכאבי בטן, אני בכיתי כי לא היתה להן אמא"

  תוכן מקודם

ימים ספורים לאחר התפרצות נגיף הקורונה בהיכל ישיבת 'עטרת שלמה' שבראשון לציון, והמספרים מזנקים, כאשר לעת עתה נמצאו בישיבה למעלה מחמישים בחורים שחלו בנגיף הקורונה, מה שהוביל לכך שעשרות בחורים שוהים בבידוד.

ל'חדשות JDN' נודע כי ימים בודדים לאחר שהתגלו בישיבת 'עטרת שלמה' בראשות הגאון רבי שלום בער סורוצקין שליט"א מספר קטן יחסית של חולי קורונה, המספרים מטפסים ולעת עתה נמצאו בישיבה למעלה מחמישים בחורים שחיוביים לנגיף הקורונה.

מספר הגבוהה יחסית של חולי הקורונה הוביל לשורה של בחורים שנאלצו להיכנס לבידוד. כלל הבחורים שנצטרכו להיכנס לבידוד שוהים בחדרים מבודדים במתחם הישיבה, מרבית חולי הקורונה פונו למלוניות מיוחדות בירושלים ובצפון.

כזכור, בשבוע האחרון דיווחנו על תשעה בחורים שחזרו מ'שבת חופשית' לאחר שבת פרשת 'חוקת' וחשו תסמינים, לאחר בדיקה שערכו הם נמצאו חיוביים לנגיף הקורונה מה שהוביל לבדיקות קורונה שערכו מרבית בני הישיבה, יצוין כי מאז חזרתם של הבחורים לאחר ה'שבת חופשית' כולם שהו בחדרים ולא יצאו עד שקבלו את תשובות הבדיקה.

בחור מהישיבה סיפר ל'חדשות JDN' כי "אחרי שלושה חודשים שהיינו במתחם הישיבה על פי מתווה ה'קפסולות' יצאנו לשבת חופשית, מספר בחורים חזרו לישיבה ופתאום חשו תסמינים של נגיף הקורונה".

ישיבת 'עטרת שלמה' הממוקמת בראשון לציון ועומדת בראשותו של הגאון רבי שלום בער סורוצקין שליט"א הייתה הישיבה הראשונה שיישמה את מתווה ה'קפסולות', אך בשבוע האחרון לאחר שהבחורים שבו לביתם התפרצות הקורונה החלה.

הראשונה לחזור: מאות בחורים בהיכל ישיבת 'עטרת שלמה' • תיעוד מרגש

כתבות קשורות

תגובה אחת

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן