אבל ב'תולדות אהרן': הרה"ח ר' אביגדור יחזקאל פרנקל ז"ל נפטר בגיל 65

ברוך דיין האמת: הרב החסיד רבי אביגדור יחזקאל פרנקל ז"ל, מחשובי חסידי 'תולדות אהרן', נפטר הלילה לאחר מספר שנים בהם סבל מייסורים קשים ומרים. זכה לאמונם של כלל גדולי ירושלים בהם חברי בד''צ ה'עדה החרדית' בראשות הגאב''ד והראב''ד

ברוך דיין האמת: מירושלים מגיעה הידיעה המרה והקשה על פטירתו של הרב החסיד רבי אביגדור יחזקאל פרנקל ז"ל מחשובי חסידי 'תולדות אהרן' זאת לאחר מספר שנים בהם סבל מייסורים קשים ומרים והוא בשנת השישים וחמש לחייו.

המנוח, הרב החסיד רבי אביגדור יחזקאל פרנקל ז"ל היה חתנו של הרה"ח רבי מאיר שישא והוא היה מחשובי חסידי 'תולדות אהרן', הוא היה מקושר בלב ונפש לכ"ק האדמו"ר בעל ה'דברי אמונה' זיע"א ולכ"ק האדמו"ר מתולדות אהרן שליט"א.

במשך שנים רבות הוא שימש כבעל תפילה במנייני 'אשמורת הבוקר' בחסידות 'תולדות אהרן' שם היו מתקבצים ואומרים פרקי תהילים מידי יום ביומו בשעות שלפנות בוקר, כמו כן הוא שימש כאחד מראשי מנייני תיקון הזוהר שיסדו בחסידות.

המנוח היה אדם שכל כולו חסד, במשך שנים רבות הוא לקח על עצמו את העול הכלכלי של בית הספר לבנות 'מוסדות חינוך ירושלים', כשהוא היה אחראי על גיוס הכספים להחזקת המקום, הוא החזיק בתפקיד זה עד כדי מסירות נפש ממש בכל נושא גיוס הכספים.

מכריו מספים כי הוא זכה לאמונם של כלל גדולי ירושלים בהם חברי בד"צ ה'עדה החרדית' בראשות הגאב"ד הגאון רבי יצחק טוביה וייס שליט"א והראב"ד הגאון רבי משה שטרנבוך שליט"א.

בשנים האחרונות סבל הרה"ח רבי אביגדור יחזקאל פרנקל ז"ל מיסורים קשים ומרים אך קבלם באהבה גמורה, גם בשעות הקשות שלו כאשר היסורים פרצו בכל עוז היה המנוח מתחזק ומחזק את בני משפחתו באמונה תמימה בבורא עולם. בשבועות האחרונים חלה היתדרדות חמורה במצבו עד שבשעות האחרונות השיב הוא את נשמתו הטהורה ליוצרו לדאבון ליבם של משפחתו הכבודה ומכריו הרבים.

מסע הלוויתו יוצא בשעות אלו מרחבת בית המדרש של חסידות 'תולדות אהרן' בשכונת מאה שערים בירושלים, כ"ק האדמו"ר מתולדות אהרן שליט"א השוהה בימים אלו למנוחה בעיר צפת יספיד את המנוח דרך הטלפון.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *