צילום: טיש בסערט ויז'ניץ, ארכיון

סערט ויז'ניץ: גבאו של האדמו"ר חלה בקורונה – מספר מקורבים נכנסו לבידוד

אחד מגבאיו של כ''ק האדמו''ר מסערט ויז'ניץ שליט''א התגלה כחיובי לנגיף הקורונה, מה שגרם לשורה של אנשים ומקורבים שנאלצו להיכנס לבידוד. טרם ברור האם האדמו''ר יצטרך להיכנס לבידוד והדבר נמצא בבדיקה. תחלואה גם בתלמוד של החסידות
 • ההבטחה הזאת נותנת לי כח לשרוד

  תוכן מקודם

 • מעוכבי שידוך? הגאון הרב אזרחי נחלץ לעזרתכם: 'ברווח בקרוב ובנקל'

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • שטר בין דין: אילו רבנים הצטרפו יחד לחתום ולמה?

  תוכן מקודם

דאגה בקריית ויז'ניץ שבחיפה: תקופה קצרה לאחר שהתגלו מספר חולי קורונה במקום מתברר כי גם אחד מגבאיו של כ"ק האדמו"ר מסערט ויז'ניץ שליט"א נמצא חיובי לנגיף הקורונה, מה שהוביל לשורה של אנשים שנאלצו להיכנס לבידוד.

ל'חדשות JDN' נודע כי אחד מגבאיו המרכזיים של כ"ק האדמו"ר מסערט ויז'ניץ שליט"א נמצא חיובי לנגיף הקורונה, הדבר גורם לדאגה גדולה אם כי טרם ברור האם אותו גבאי היה בקרבת מגע עם כ"ק האדמו"ר שליט"א מה שיצריך את הרבי להיכנס לבידוד, אך הדברים נמצאים בשעות אלו בבדיקה.

גם מספר קטן של מלמדים בתלמוד תורה של החסידות נמצאו חיוביים לנגיף הקורונה, בשל כך, התלמוד תורה של החסידות במקום נסגר עד להודעה חדשה. כמו כן, היכל ה'ישיבה גדולה' של החסידות נסגר על מנעול ובריח, כאשר לעת עתה התכנון לפתוח אותו הוא ביום חמישי הקרוב.

ייצויו כי בשבוע הקרוב יחול יום היארצייט לכ"ק האדמו"ר בעל ה'חכמת אליעזר' מסערט ויז'ניץ זיע"א, בכל שנה היו נערכים מעמדות גדולים לרגל היום אך השנה בעקבות התפשטותה המחודשת של נגיף הקורונה טרם הודיעו בחסידות על קיום ה'טיש' של כ"ק האדמו"ר שליט"א, דבר שככל הנראה יתבטל השנה ויערך באופן מצומצם ביותר.

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן