לקראת סיום תפקידו: האדמו"ר מסקווירא שיגר 'מצה שמורה' לקונסול הישראלי

כ''ק האדמו''ר מסקווירא שיגר מתנה מיוחדת לקונסול ישראל בניו יורק דני דיין לקראת סיום תפקידו בשבועות הקרובים. במתנה שלח הרבי 'מצה שמורה' והקדשה עם ברכה אישית. דיין ל'JDN': "אבותיי היו חסידי סקווירא באירופה, אבל למחווה כזאת לא ציפית"

שבועות ספורים קודם סיום תפקידו של דני דיין כקונסול ישראל בניו יורק, שיגר אליו כ"ק האדמו"ר מסקווירא שליט"א מתנה מיוחדת לכבוד סיום תפקידו וכמחווה על עזרתו הרבה למען הקהילה החרדית במשך כל שנות תפקידו.

בעקבות התפשטות נגיף הקורונה שלא ניתן להיפגש שיגר כ"ק האדמו"ר מסקווירא שליט"א באמצעות שליח מיוחד מתנה מיוחדת לקונסול ישראל בניו יורק דני דיין לרגל סיום תפקידו בשבועות הקרובים.

במתנה המיוחדת ניתן למצוא שיירי מצה שמורה מכ"ק האדמו"ר שליט"א אשר נוהג לחלקה במוצאי חג הפסח לכלל החסידים כסגולה לשמירה ולהצלחה, דבר הנקרא 'ביזת הים'.

במכתב הברכה בשם האדמו"ר שליט"א נכתב: "ה' יתברך יתן לו הצלחה נשיאות חן וסיעתא דשמיא, שיוכל להמשיך במעשיו הטובים בכלל ובפרט מתוך הרחבת הדעת, מצה, הרי היא 'מיכלא דמיהמנותא' ו'מיכלא דאסוותא', כן יתמשכו כל השפעות הטובות".

בשיחה ל'חדשות JDN' אמר דני דיין כי "‏אבותיי היו חסידי סקווירא באירופה. לכן, האדמו"ר תמיד נוהג לומר לי: "אינך אורח אצלנו. אתה בן בית". אבל למחווה מרגשת כזו לקראת סיום תפקידי לא ציפיתי. מצה של "ביזת הים" עם ברכה והקדשה אישית של האדמו"ר, שבגלל הקורונה לא אוכל להיפרד ממנו פנים אל פנים".

יצוין כי דני דיין מונה לקונסול ישראל בניו יורק לפני כארבע שנים, הוא מילא את תפקידו בנאמנות וזכה לאמונם של כלל גדולי ישראל והאדמורי"ם בניו יורק אשר חיבבו והעריצו את פועליו הכבירים למען הקהילה החרדית במקום.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *