האנטישמיות בעולם: רבה של מינכן הותקף ברחוב על ידי קבוצת מוסלמים

פרסום ראשון: רבה של מינכן הרה''ג ר' שמואל אהרן ברודמן הותקף על ידי ארבעה מוסלמים שקראו לעברו קריאות גנאי, כשהם נכנסו לחנות סמוכה הזמין הרב את כוחות המשטרה, בנס הוא יצא ללא פגע. הרב ברודמן ל'JDN': "הם הלכו אחרי וצעקו קריאות גנאי נגד ישראל"

רבה של מינכן שבגרמניה, הרה"ג רבי שמואל אהרן ברודמן שליט"א, הותקף הערב (חמישי) על ידי ארבעה מוסלמים בעודו הולך ברחובות העיר, כשהם נכנסו לחנות סמוכה הזמין הרב את כוחות המשטרה שמיהרו למקום, בנס הוא יצא ללא פגע.

ל'חדשות JDN' נודע כי הערב יצא רבה של מינכן הרה"ג רבי שמואל אהרן ברודמן שליט"א למספר סידורים בעיר, בעודו הולך ברחובות העיר הגיחו לפתע ארבעה מוסלמים שהחלו להתקיף אותו מילולית וקראו לעברו קריאות גנאי, כשהם נכנסו לחנות סמוכה מיהר רבה של מינכן והזמין כוחות משטרה שהגיעו במהירות למקום.

הרה"ג רבי שמואל אהרן ברודמן, חבר 'ועידת רבני אירופה', סיפר בשיחה 'לחדשות JDN' כי הוא פחד להוציא את הפלאפון ולהזמין משטרה כי פחד שמא יתחילו לחבוט בו מכות, על כן הוא המתין עד שהם נכנסו לחנות סמוכה כשהוא מנצל את ההזדמנות להזמין כוחות משטרה.

"זה היה אירוע מפחיד" אמר הרב "במשך כמה מאות מטרים הם הלכו אחרי וצעקו קריאות גנאי בגנות ישראל, פחדתי להזמין מיד משטרה כי הם היו אנשים גברתנים, אז המתנתי עד שנכנסו לחנות סמוכה ואז הזמנתי את המשטרה, עד שכוחות המשטרה הגיעו הם הצליחו כבר לברוח אבל יודעים איך הם נראים כי היה באזור מצלמות אבטחה".

יעקב חגואל, סגן ומ"מ יו"ר ההסתדרות הציונית העולמית, הגיב לדיווח ב'חדשות JDN ואמר כי "האירועים האנטישמיים הפכו לדבר שבשגרה ולחלק מסדר היום שיהודים ברחבי העולם עוברים. לצערי כפי שאמרתי ברגע שנוכל להסתובב ברחובות חופשי לאחר שיעבור נגיף הקורונה, יעלו האירועים האנטישמיים ואף יהפכו לאירועים פיזיים ואלימים יותר, והנה אנו עדים לתקיפה אנטישמית. אני קורא לרשויות לטפל במפגע בכל חומרת הדין. דם יהודי אינו הפקר".

3 תגובות

בחו"ל היהודים חותפים מהגוים בארץ ישראל אנחנו החרדים חותפים מהציונים

לא יעזור שום דבר ירדה התורה לעולם ירדה השנאה ליהודים לעולם לא יעזור שום הסתדרות ציונית ושום כלום!

סערה!!
רב חרדי הותקף ברחוב ע"י מס' בריונים.
אבל לא בגרמניה… בתל אביב….
מה יו"ר ההסתדרות הציונית יגיד על האנטישמיות
תוצרת כחול לבן?

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *