הגרי"י קאלמנוביץ תקף: "מטרת המדינה להעבירנו על הדת, צריך להתנתק מהם"

הגאון רבי ישראל יצחק קאלמנוביץ במתקפה חריפה נגד התנהלות הממשלה "מטרת המדינה להעבירנו על הדת דרך ענייני הבריאות, ויעשו כל דבר שבעולם על מנת לבטל את התורה, תפילה, והיכלי הישיבות". עוד אמר כי העצה היחידה היא ל"התנתק מהם" • האזינו

בעקבות התנהלות הממשלה בכל מה שקשור לצרכי הדת תוקף הגאון רבי ישראל יצחק קאלמנוביץ שליט"א בעל ה'אהלי ישועה' בדברים חריפים את הוראות הממשלה, בדבריו הוא אמר כי כל מטרת הממשלה היא להעביר את כלל ישראל על הדת דרך ענייני הבריאות, בטענות של פיקוח נפש. בדבריו אף אמר כי העיצה היחידה היא להתנתק מהם.

בהקלטה בלעדית שהגיעה לידי 'חדשות JDN' משיחתו שנמסרה השבוע תקף הגאון הצדיק רבי ישראל יצחק קאלמנוביץ שליט"א בעל מחבר ספר 'אהלי ישועה' את התנהלות הממשלה שגורמת לסגירת היכלי הישיבות ובתי הכנסת ואמר כי מדובר בסכנה רוחנית גדולה עד כדי גדר של רציחה ממש.

"יש בחורים רבים שמתבטלים בגלל שהישיבות סגורות, ורבים נשברים מזה, סוגרים את בתי הכנסיות אין תפילה, זה ממש כמו הבחינה שאין קרבן תמיד, המדינה רוצה דבר אחד, לסגור את בתי הכנסיות, ממש כמו מסיון, והכל נעשה בדרכים מתוחכמות, בטענות של פיקוח נפש, הכל שקרים גסים".

בהמשך דבריו זעק הגאון רבי ישראל יצחק קאלמנוביץ שליט"א ואמר שיש פה ממש עניין של רציחה כאשר בחורים רבים נופלים לרדת שחת בעקבות כך שאין להם מסגרת לימודים, הוא אף אמר כי חיוב על הרבנים לגלות עם התלמידים ולחזקם בשעה קשה זו.

"התורה זה החיים, הם הרוצחים שזורקים את הבחורים מהישיבה, הם באים בטענות ואומרים כי מישהו היה ליד מישהו חולה אז סוגרים את כל הישיבה, בטענות של פיקוח נפש שדוחה כל התורה כולה". אמר.

בהמשך דבריו התבטא הגרי"י קאלמנוביץ בחריפות ואמר: "מטרת המדינה דרך ענייני הבריאות להעבירנו על הדת, ויעשו כל טצדקי שבעולם על מנת לבטל את התורה והתפילה והיכלי הישיבות".

את דבריו סיים ואמר כי "העיצה היחידה לזה כפי שקבלנו מרבותינו זיע"א היא להתנתק מהם לגמרי לגמרי לגמרי. 'טהרת הקודש' זה לא רק שלא לקחת מהם ממון, אלא שלא יהיה להם מקום לומר שום דעה".

10 תגובות

,מענין למה שאר הרבנים לא חושבים כך
מה ככ מסוכן בנגיף הזה שבגללו משביתים ישיבות שלמות
ובחורים צעירים מסתוביבים ברחוב ועוד בקיץ ,נורא ואיום
שואה רוחנית !!!!!!!! במקום למצוא םתרונות יותר מוצלחים

דברים של טעם
ה ירחם על עמי
ויפקח את ענינו להבין מה נכון באמת

נכון, זו האמת הצרופה ! בשם הקורונה הזו עשו בממשלה כל מה שבא …
אנטישמיות נגד חרדים, משטר דיקטטורי, משבר כלכלי…
והכל מתוכנן ! זה מהסדר עולמי חדש ! וגם ארגון הבריאות העולמי כפוף לו, הכל מתוכנן !

נו נו רבים מהרבנים לא חושבים ככה ומציאות שמבוגרים לא מסתובבים מחשש וכן הרבים טוענים לשמוע בקול משרד הבריאות .אבל מה שכן נכון פה שהמדינה אכן נהנת מהעניין

האמת זועקת. ואנו אין לנו על מי להישען אלא על…..
טאטע…

מי זה האיש?

בנאדם נופל מקומה חמישית אומרים מת מקורונה….

רבי יואל מסאטמאר צדק או לא עכשיו כולם יודעים שכן .

אדרבה. שיכתוב מאמר מסודר מבוסס הלכתית למה אין לשמוע לרופאים ונדון בו. מהשקפה אי אפשר להבין דעת תורה אמיתית.

האם גם בחו"ל המטרה היא להעביר על דת? סגירת בתי כנסת וישיבות? האם היהודים הצדיקים והיקרים שנפטרו מהקורונה בחו"ל, לא כדאיים בשביל להיזהר בעניין? עם המדינה או בלעדיה, צריך לנקוט בזהירות, ככל שנהיה זהירים יותר על פי עצות רופאים ( לא פוליטיקאים,רופאים, לבית הכנסת בו אני מתפלל ולומד, יש רופא איתו אנחנו מתייעצים לפני כל שינוי בצורת התפילה) התפילות יהיו תמידים כסדרן ולימוד התורה יישמע.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *