לאחר שחש חולשה: הגאון רבי שאול אלתר נמצא חיובי לנגיף הקורונה

לאחר שראש הישיבה הגאון רבי שאול אלתר שליט"א יצא אמש לבית החולים 'שערי צדק' בכדי לעבור ביקורת לאחר חולשה שחש הוא נמצא בשעה האחרונה כחיובי לנגיף הקורונה, מקורביו מציינים כי מצבו טוב והוא עתיד להשתחרר למעונו לקראת שבת

ראש הישיבה הגאון רבי שאול אלתר שליט"א נמצא בשעה האחרונה חיובי לנגיף הקורונה זאת לאחר מספר ימים בהם חש שלא בטוב, ראש הישיבה שוהה כעת בבית החולים 'שערי צדק' בירושלים והוא עתיד לשוב למעונו לקראת השבת הקרובה.

ל'חדשות JDN' נודע כי דאגה של ממש שוררת בקרב קהילתו של ראש הישיבה הגאון רבי שאול אלתר שליט"א כאשר אמש (שלישי) בשל חולשה גדולה הוא יצא לבית החולים 'שערי צדק' בירושלים בכדי לעבור ביקורת ובדיקה רפואית זאת לאחר שלפני מספר שבועות נמצא זיהם בגופו.

בשל כך ערך ראש הישיבה הגר"ש אלתר שליט"א בדיקת קורונה לפיה הוא נמצא חיובי לנגיף. מקורביו מציינים כי שלומו של ראש הישיבה הוא טוב והוא עתיד להשתחרר למעונו לקראת שבת הקרובה.

עוד נמסר ממקורביו כי ראש הישיבה הגר"ש אלתר היה אמור לקבל אמש טיפול רפואי מסויים בבית החולים 'שערי צדק' אך בעקבות כך שהוא נמצא חיובי לנגיף הקורונה הטיפול נדחה עד לאשר הוא ימצא שלילי בעזרת השם אז ישוב לבית החולים לקבלת הטיפול הרפואי.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *