לראשונה בתולדות המצ'ינג: קמפיין שכולו רוחניות – עשרות אלפים הצטרפו

לראשונה בתולדות "גיוס ההמונים" של "צ'ריידי", קמפיין שכולו רוחניות: עשרות אלפי יהודים בכל רחבי העולם נרתמים לקבל על עצמם לימוד שבועי. הקמפיין נערך לאור קריאתו של ראב"ד מרוקו האדמו"ר רבי יאשיהו פינטו שליט"א לקראת שבת "דברים"

כתבות נוספות בנושא:

הילולת הגה"ק רבי יששכר שלמה טייכטל זצ"ל אב"ד פישטיאן
החזן ניסים סאאל מבצע את היצירה של יוסלה רוזנבלט: אמר רבי אלעזר
איתן כ"ץ בניגון שהלחין אצל חברו ז"ל בבית החולים: "כי א-ל מלך"
החדש של נהוראי אריאלי - "מירוץ הזמן" • צפו בקליפ
 • שלושת גדולי הרבנים הצטרפו יחד לקריאה דחופה:

  תוכן מקודם

 • אם חרדית:"חיים היה הפרח של המשפחה ואז קיבלנו הלם"

  תוכן מקודם

 • 48 יתומים מחכים רק לכם!

  תוכן מקודם

 • כלה יתומה משחזרת: אני יודעת שהתפילות של אבא שמרו עלי מלמעלה

  תוכן מקודם

בימים אלו, בהם העולם מתמודד עם גלי נוספים של הקורונה, יוצא לאור מיזם נדיר ויחודי, שכל כולו תורה. דומה שאין מי שאינו מכיר את הפלטפורמה של חברת "צ'ריידי" ואמנות גיוס ההמונים, שגיסה בשנים האחרונות מאות מליוני שקלים למיזמים שונים. ואולם לראשונה בהסטוריה נערך השבוע מיזם ענק, שלא נועד לבקשת תמיכה כלכלית ואינו דורש הוצאה של כסף, אלא קבלה רוחנית של סגולה מיוחדת, , במיזם שנועד לאחד יהודים מכל רחבי העולם להתחזקות רוחנית ובקיעת שערי שמים לכל הישועות

המיזם קרם עור וגידים לאור קריאתו של הגאון הצדיק רבי יאשיהו פינטו, שפעל ופועל במשך ימי המגיפה בחיזוק עידוד ודריבון רבבות שומעי לקחו ותלמידיו, להמשיך ולפעול בעשיה הרוחנית ביחד עם השמירה על כללי הזהירות הנדרשים.

הרב פינטו, שהקים את האימפריה של "שובה ישראל" לפני כעשרים וחמש שנה, מרכז תחתיו כיום עשרות סניפים ברחבי העולם, כשמצבו הבריאותי הקשה של הרב, לא מונע ממנו את החיזוק והעידוד ליהודי העולם בשעה קשה זו, בה דבריו מפיחים רוח תקוה ועשיה רוחנית. כחלק מההתעוררות הרוחנית, התפרסמה סגולת לימוד "ספר דברים" שאותה נוהגים רבבות יהודים מידי שבת בשבתו.

הרב פינטו הצליח לקרב יהודים רבים דרך תקנה זו, כשעד היום הודפסו למעלה מארבע מאות אלף ספרי "דברים" מיוחדים ובהם הקדמה ובה שיעוריו המקוצרים של הרב עם עיקרי המקורות לאמירת ספר הדברים ומעלתה. כאשר רבים מספרים על ישועות רבות בזכות קיום הלימוד וסיפורי מופת עליהם יש עדויות מופלאות, בכל מה שאדם צריך.

המציאות של סגולה שהבטחה לישועה, כזו שאינה עולה כסף, ואינה כרוכה במאמץ או פעולה חריגה, אלא בלימוד תורת משה, סגולה ששורשיה בספרי הקדמונים, הפך אותה לפופולארית, כשרבים מוצאים דרכה האת החיבור הפנימי, לתורת ישראל, ולשפע ישועות מהקדוש ב"ה.

להצטרפות לחצו כאן

בפרויקט המיוחד של "גיוס המונים", נעשתה פניה לעשרות מדינות בשפות שונות, כאשריהודים ברחבי העולם מתבקשים לתתכתף, ולקחת חלק במיזם, וממש כמו בקמפיינים של צ'רידי, נפתחו שלל "קבוצות" של "מתרימים" רק שהפעם ה"מתרימים" לא מבקשים השתתפות בהתחיבות כספית אלא בהתחיבות ללימוד חומש דברים.

המטרה היא כאמור להגיע לגיוס רבבות בשותפים, שכל מה שנדרש מהם הוא להצטרף ללומדי ספר דברים, ולזכות לחוות בעצמם את הקשר לתורת משה, ולקבלת הישועות מאת הקב"ה. חשוב לציין כי דווקא בעת הזו של סכנת המגיפה המשתוללת בחוצות עיר. רבים מוצאים נחמה וחיזוק רב בלימוד ספר הדברים כסגולה להשמר מן המזיקים.- המצטרפים הם מסביב לעולם מעשרות ארצות.

להצטרפות לחצו כאן

הסגולה שמקורותיה נמסרו בשיעוריו של האדמו"ר, מלמדת על כוחם של 955 פסוקי הספר, ומעלת הלימוד בהם מידי שבת, כאמור, המקורות הם קדומים, במשך השנים נשתכח ענין זה, אך כעת היא צברה תאוצה עולמית בעקבות דבריו החוזרים ונשנים של ראב”ד מרוקו הרב פינטו, שבדבריו חשף את מקרות הסגולה, והפיץ אותה, במיזם שזכה לברכת ועיוד כל גדולי ישראל, המכירים בערך סגולה נפלאה זו..

הכתבות המעניינות ביותר

האדמו"ר ממבקשי אמונה בביקור אצל האדמו"ר משומרי אמונים אשדוד • תיעוד
ט"ו בשבט בחצר הקודש פיטסבורג • גלריה
תיעוד מרגש מאיראן: הילדים רקדו בסיום מסכת סוכה • צפו
חג הנטיעות: מגרעין של אינהלציה ליער של חסד • נטיעה של מעצמה
אהוד ברק עולה למתקפה: "מנדלבליט חלש; אהרן ברק מאכער"
דברים נפלאים על "ארץ חמדה טובה"
תיעוד: האדמו"ר מקרעטשניף ירושלים בציון הרשב"י
בַּמֶּה אֲבָרֶכְךָ • ראש השנה לאילנות בחצר הקודש אשלג
הרמב"ם היומי • ספר קרבנות הלכות שגגות פרק א' • צפו
השיעור היומי: הרב דוד חבושה • צפו
בכפר הפלסטיני: צעירים חולצו מההצפות באמצעות טרקטור • צפו
וַיְהִי בֹקֶר יוֹם שֵׁנִי • כותרות העיתונים – ט"ו בשבט ה'תשפ"ב
מטוסי מטען יחומשו: 'פדקס' מבקשת להתקין מערכת נגד טילים על מטוסיה
בעקבות הפרת ההגבלות: בוריס ג'ונסון בשפל חסר תקדים
דאגה בסין: התפרצות של האומיקרון בבירה בייג'ינג - רגע לפני החופשה
נתניהו בודק: האם יוכל להישאר יו"ר הליכוד למרות הפרישה?
בניגוד לעמדת הפרקליטות: מנדלבליט שוקל לסגור את התיק של ליצמן
התנאי שמקשה על הסדר הטיעון: הודעה של נתניהו כי לא הייתה רדיפה

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו