האדמו''ר משומרי אמונים שליט''א עם אביו הרבי זצ''ל במירון

במהלך מסע ההלוויה: הוכתר הממשיך של כ"ק האדמו"ר משומרי אמונים זצ"ל

במסע ההלוויה של כ''ק האדמו''ר משומרי אמונים זצ"ל מבני ברק ליווהו אלפים שביכו את לכתו לאחר שחלה בנגיף הקורונה. במהלך ההלוויה הוכתר בנו הגאון הצדיק רבי מרדכי ראטה שליט"א למלאות את מקום אביו. הוא התגורר במשך שנים באשדוד וכשאביו מונה לאדמו"ר עבר להתגורר בסמוך אליו

מסע ההלוויה של כ"ק האדמו"ר משומרי אמונים זצ"ל שהלך הבוקר לעולמו מנגיף הקורונה יצאה בשעה האחרונה מבית המדרש הגדול של החסידות ברחוב שפת אמת בבני ברק, המונים השתתפו במסע ההלוויה שימשיך בדרכו לבית המדרש 'שומרי אמונים' בירושלים ומשם להר הזיתים שם ייטמן למנוחת עולמים על יד קברי אבותיו.

במהלך ההלוויה בסמוך לבית המדרש הגדול של החסידות בבני ברק הוכתר בנו הגדול הרה"צ רבי מרדכי ראטה שליט"א למלאות את מקום אביו באדמורו"ת, אחד מזקני החסידים הכתיר אותו ואמר כי אביו האדמו"ר זצ"ל דיבר בשבחו רבות והורה שזה רצונו.

הבשורה גרמה להתרגשות מהולה בעצב בקרב החסידים, עצב על פיטרת כ"ק האדמו"ר משומרי אמונים זצ"ל שחלה בנגיף הקורונה ושמחה על כך שהוא זכה לבן גדול שימשיך את דרכו בקודש וימלא את מקום אביו.

'חדשות JDN' מגיש פרופיל קצר לדמותו של כ"ק האדמו"ר משומרי אמונים שליט"א הרה"צ רבי מרדכי ראטה שמונה רק לפני שעה קלה להמשיך את דרכו של אביו הרבי זצ"ל.

האדמו"ר משומרי אמונים הרה"צ רבי מרדכי ראטה שליט"א הוא בסך הכל בשנת השלושים ותשע לחייו, בהגיעו לפרקו הוא השתדך עם רעייתו הרבנית שתחי' ביתו של הרה"צ רבי יחיאל שיינפלד שליט"א בנו של הגה"צ הישיש רבי יהוסף חיים שיינפלד שליט"א גאב"ד קרית הרצוג.

האדמו"ר משומרי אמונים שליט"א התגורר במשך שנים בעיר אשדוד שם הוא היה נערץ על כל מכריו, תפילותיו המיוחדות הפכו לשם דבר באזור כולו, תפילותיו היו נאמרות בקול רעש גדול ובהשתפכות הנפש כדרכם בקודש של אבותיו הקדושים.

אחד ממקורביו מספר ל'חדשות JDN' כי "רבי מרדכי הוא נצר לבית שומרי אמונים במלוא מובן המילה, כל מי שאי פעם יפגוש אותו מיד יראה כי מולו עומד אדם מורם מעם, גדול בתורה ויראת שמים טהורה, התפילות שלו זה משהו מיוחד, גם אביו האדמו"ר זצ"ל הרבה לשבח אותו על זה".

במשך היום כולו יעסוק האדמו"ר משומרי אמונים שליט"א בעסק התורה כשהוא יושב כאחד האדם בבית הכנסת הסמוך לביתו והוא הוגה בתורה, מכריו הרבים נהגו כבר שנים רבות להיוועץ עמו בנושאים שונים והוא נודע בפקחותו הרבה.

מסע ההלוויה ממשיך בשעה זו לעבר בית המדרש 'שומרי אמונים' בשכונת מאה שערים בירושלים משם ההלוויה תמשיך בהשתתפות המונים אל עבר 'הר הזיתים' שם ייטמן למנוחת עולמים. וכל בית ישראל יבכו את השריפה אשר שרף ה'.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *