לראשונה: האדמו"ר מסאדיגורה נשא דברי חיזוק – החסידים שוררו לכבודו • צפו

ערב ראש חודש אלול: התרגשות רבה שררה בחסידות סאדיגורה כאשר כ''ק האדמו''ר שליט''א יצא לאחר תפילת מנחה ונשא דברים קצרים לרגל ראש חודש אלול. בדבריו חיזק הרבי את החסידים וסיים במילות ברכה, החסידים שוררו לכבודו של הרבי החדש את המילים 'לא ימושו מפיך'

 • שמיים סגורים: שערי דמעות לא ננעלו בליזענסק

  תוכן מקודם

 • שמיים סגורים: שערי דמעות לא ננעלו בליזענסק

  תוכן מקודם

 • סוף טראגי ל-13 שנים של תרדמת

  תוכן מקודם

 • כשלבן שלך יהיה טוב, לך תהיה נחת: הרישום בישיבה שמשנה חיים בעיצומו!

  תוכן מקודם

לראשונה מאז פטירתו של הוד כ"ק האדמו"ר מסאדיגורה זצוק"ל יצא בנו ממשיך דרכו כ"ק האדמו"ר מסאדיגורה שליט"א להתפלל את תפילת יום כיפור ומנחה בחדר התפילה של אביו זצוק"ל בבית המדרש הגדול של החסידות בבני ברק.

התרגשות רבה שררה בקרב החסידים שעה שכ"ק האדמו"ר מסאדיגורה שליט"א יצא לאחר תפילת המנחה ונשא דברי חיזוק קצרים לקראת חודש אלול בו אנו נמצאים כעת.

בדבריו אמר כ"ק האדמו"ר שליט"א כי "עומדים אנו בפתחם של חודש הרחמים והסליחות, חודש עליו נאמר, 'אני לדודי ודודי לי' פסוק שמצריך אותנו לבכות". בהמשך דבריו הקצרים חיזק את החסידים וסיים במילות ברכה.

מיד עם סיום דבריו החלו כלל החסידים ששהו במקום לשורר לכ"ק האדמו"ר שליט"א את הניגון על הפסוק 'לא ימושו מפיך ומפי זרעך אמר ה'". האדמו"ר שליט"א כבש את פניו בקרקע ומיד לאחר מכן יצא מן היכל בית המדרש.

בתוך כך, ל'חדשות JDN' נודע כי כ"ק האדמו"ר מסאדיגורה שליט"א המשיך לביתו של הנגיד רבי אלימלך שפירא שליט"א אשר מתגורר בסמיכות לבית המדרש הגדול של החסידות בבני ברק שם הוא שוהה בימים אלו.

4 תגובות

די כבר עם היחצנות של החסידות שמונה בקושי 500 משפחות, שעומדות בבית המדרש בלי ריחוק, ולרובם בלי מסכות! זה נקרא קידוש ה'? או ההפך?

יחי המלך!!

אשריכם ישראל עם קדוש להשם התרגשות מאוד גדולה בקרב הספרדים עם השמחה של ממשיך דרכו של האדמור מסדיגורא ומברכים את בנו שימשיך ויזכה להגדיל תורה ולהאדירה בקרב כל עם ישראל חודש טוב ומבורך

מה הקשר בין גודל החסידות לזה שהם בלי מסכות.
להיפך. אם יש יותר אנשים זה מסוכן יותר

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן