צילום: צילום: צ.פ.

ביקור ראשון כאדמו"ר: האדמו"ר מסאדיגורה נועד ממושכות עם זקן הפוסקים

כ''ק האדמו''ר מסאדיגורה שליט''א הגיע לביקור במעונו של הגר''מ שטרנבוך שם שוחחו זמן ממושך, ראב''ד ה'עדה החרדית' התבטא באופן נדיר ואמר כי הרבי זכה לקבל מאביו הגדול את ה''ונתת מהודך עליו" • תמילילי השיחה בפרסום ראשון
 • חוגי סת"ם ולימודים מקצועיים וכל מה שהבן שלך ירצה כדי לשבת וללמוד לימודי קודש ברמה הגבוהה ביותר. לחץ כאן לפרטים נוספים >>>

  תוכן מקודם

 • מזעזע: מה מבקש ילד שסובל בלי הפסקה

  תוכן מקודם

 • מעמד התרת קללות בעמוקה וכפי שקביל מאביו מרן הגר"י אדלשטיין זצ"ל, יזכו בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • מחריד: ההודעה שגרמה לצוות הפגיה לפרוץ בבכי.

  תוכן מקודם

כ"ק האדמו"ר מסאדיגורה שליט"א יצא הצהריים (שני) ממעונו שבבני ברק לעיר הקודש שבירושלים שם הוא נועד בין היתר עם זקן הפוסקים וראב"ד ה'עדה החרדית' הגאון רבי משה שטרנבוך שליט"א.

ל'חדשות JDN' נודע כי כ"ק האדמו"ר מסאדיגורה שליט"א נועד זמן ממושך עם ראב"ד ה'עדה החרדית' הגאון רבי משה שטרנבוך שליט"א במעונו שבשכונת 'הר נוף' שבירושלים שם שוחחו בין היתר על הייחוס של ממלכת בית רוז'ין.

ראב"ד ה'עדה החרדית' הגר"מ שטרנבוך שליט"א התבטא באופן נדיר ואמר לכ"ק האדמו"ר שליט"א כי הוא זכה לקבל מאביו האדמו"ר זצוק"ל את מה שנאמר בפסוק, "ונתת מהודך עליו".

עוד אמר זקן הפוסקים הגר"מ שטרנבוך שליט"א לכ"ק האדמו"ר מסאדיגורה כי בזה שאביו האדמו"ר זצוק"ל מינה אותו לממשיך דרכו אזי הוא קיבל ממנו את המלכות, "מי שנהיה אדמו"ר" הוסיף הגר"מ שטרנבוך שליט"א "מקבל את סיעתא דשמיא מיוחדת, ובעזרת השם יהיה לרבי סיעתא דשמיא בהנהגת החסידות".

בסיום הפגישה שנערכה זמן ממושך ליווה ראב"ד ה'עדה החרדית'הגר"מ שטרנבוך שליט"א את כ"ק האדמו"ר מסאדיגורה שליט"א וברכו כי בכל אשר יפנה יצליח.


צילום: צ.פ.

בתוך כך, קודם לכן הגיע האדמו"ר שליט"א לביקור ראשון במעונו של כ"ק האדמו"ר מבאיאן שליט"א בירושלים שם נועדו שעה ארוכה בחדר סגור וביחידות ללא גבאים ואנשים נוספים.

לאחר מכן כ"ק האדמו"ר מסאדיגורה שליט"א הגיע לניחום אבלים אצל בני משפחת הגאון רבי זלמן נחמיה גולדברג שהיה ראש כולל 'דעת משה' של חסידות סאדיגורה בירושלים עשרות בשנים.

כתבות קשורות

2 תגובות

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן