הרה''צ רבי יעקב מרדכי הגר נושא דברים הערב לראשונה בפני מאות החסידים באלעד

מינוי חדש בחסידות: האדמו"ר מויז'ניץ מינה את בנו לשמש כרב הקהילה באלעד

מרן האדמו"ר מויז'ניץ שליט''א מינה בשעה האחרונה את בנו הרה''צ רבי יעקב מרדכי הגר שליט''א לשמש כמנהיגה הרוחני של קהילת החסידות בעיר אלעד. מדובר במינוי חדש פחות משבועיים לאחר שהאדמו''ר מינה בן נוסף שישמש כרבה של החסידות בעיר אשדוד

התרגשות רבה שוררת בקרב קהל חסידי וידידי בית ויזניץ באלעד כאשר בשעה האחרונה מינה מרן האדמו"ר מויז'ניץ שליט"א את בנו הרה"צ רבי יעקב מרדכי הגר שליט"א לשמש כרב קהילות ויז'ניץ בעיר.

ל'חדשות JDN' נודע כי בשיחת קודש לכלל ציבור חסידי ויזניץ באלעד, שנשא מרן האדמו"ר מויזניץ שליט"א הערב אמר במרכז דבריו: "הנני ממנה את בני הרה"צ רבי יעקב מרדכי שליט"א שיעמוד וידאג לחלק הרוחני שבקהילה, הוא אברך ראוי לכך, וזכות אבוה"ק יעמוד לו להצלחה מרובה בכל מעשי ידיו".

קהילת חסידות ויז'ניץ בעיר אלעד היא השניה בגדלה בארץ אחרי הקהילה המרכזית בעיר בני ברק. הרה"צ רבי יעקב מרדכי הגר שליט"א נמצא בקשר מתמיד עם הקהילה זה כמה וכמה שנים.

בתקופה האחרונה החל הרה"צ רבי יעקב מרדכי שליט"א להגיע לביקורים בהיכלי הישיבות והכוללים, וכמו כן כל בחור בר מצווה לפני שמחת הבר מצווה זוכה להיכנס אליו לשיחת חיזוק כפי שהיה מנהג אביו שליט"א בכהנו כרבם של חסידי ויז'ניץ טרם עלותו על כס האדמורו"ת.

מדובר בבן הקשור בעבותות של אהבה לכלל החסידים, הרה"צ רבי יעקב מרדכי הגר שליט"א מנהל ביד רמה את פרוייקט הקמת 'בית ויזניץ' ורק השבוע שב ממסע חיזוק והתעוררות בארה"ב שם פעל למען הקמת בית ויז'ניץ לקראת השלמת. הבנין, וכן עורר לבבות החסידים לקראת ימים הנוראים.

כזכור, רק לפני כשבועיים מינה מרן האדמו"ר מויז'ניץ שליט"א את בנו הרה"צ רבי יצחק ישעיה הגר שליט"א לשמש כמנהיגה הרוחני של קהילת החסידות באשדוד. מדובר במינויים חדשים וחסרי תקדים בחסידות.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן