ברוך דיין האמת: הרה"ח רבי יצחק מאיר שיף ז"ל נפטר לאחר יסורים

המנוח האברך הרב יצחק מאיר שיף ז''ל התגורר בעיר אשדוד שם היה מוכר ונערץ על כל מכריו, את כל חייו הוא הקדיש לתורה ועבודה כשהוא יושב באוהלה של תורה בשקיעות עצומה. לפני מספר חודשים חלה המנוח בדלקת ריאות חריפה ומצבו הידרדר אט אט. מדובר בטרגדיה של ממש שכן הוריו נפטרו לפני כשבועיים

ברוך דיין האמת: עם צאת החג מגיעה הידיעה המרה והקשה על פטירתו של האברך החשוב רבי יצחק מאיר שיף ז"ל מחשובי חסידי בעלזא זאת לאחר יסורים קשים ומרים והוא באמצע שנות החמישים לחייו.

המנוח האברך הרב יצחק מאיר שיף ז"ל התגורר בעיר אשדוד שם היה מוכר ונערץ על כל מכריו, את כל חייו הוא הקדיש לתורה ועבודה כשהוא יושב באוהלה של תורה בשקיעות עצומה.

ר' יצחק מאיר שיף ז"ל היה מצאצאי הרה"ק רבי אלימלך מליזענס'ק זיע"א, מכריו מספרים כי הוא היה אדם ירא שמים, נוח לשמים ונוח לבריות, כשהוא מעולם לא פגע באנשים אלא תמיד קיבל כל אדם בסבר פנים יפות.

לפני מספר חודשים חלה הרה"ח רבי יצחק מאיר שיף ז"ל בדלקת ריאות חריפה ומצבו הידרדר אט אט, בשבועות האחרונים הוא אף אושפז בבית החולים כשמכריו ומשפחתו מעתירים לרפואתו השלימה.

במהלך יום ראש השנה נדבק הרה"ח רבי יצחק מאיר שיף ז"ל בחיידק ומצבו החמיר באופן קשה, שעות לאחר מכן השיב הוא את נשמתו ליוצרה לדאבון לבם של משפחתו הכבודה ומכריו הרבים. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

מדובר בטרגדיה של ממש במשפחה שכן רק לפני כשבועיים ימים הלכו לעולמם הוריו של המנוח בהפרש של שעות זה מזה למגינת לב. הותיר אחריו 11 ילדים מתוכם 4 נשואים.

לסיוע למשפחה לחץ כאן

2 תגובות

לצערנו המנהג להסתיר את העובדה שאנשים נפטרים מקורונה, גורמת לכך שיש שמזלזלים בשמירה מפני הסכנה

נפטר מקורונה
ברוך דיין האמת

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן