טרגדיה קשה: המחנכת מחיפה מרת שרה פריי ע"ה נפלה ממרפסת ביתה ונפטרה

המנוחה מרת שרה פריי ע''ה היתה מהדמויות המוכרות בציבור החרדי בחיפה, כולם מספרים על אשה גדולה וצדקנית שדאגה כל הזמן לשני, במשך שנים היא שימשה כמורה בבית הספר המקומי וזכתה להחדיר במאות בנות יראת שמים אמיתית. הותירה אחריה בנים ובני בנים ההולכים בדרך התורה והמצוות

ברוך דיין האמת: בשעות האחרונות הותר לפרסום כי האישה שנפלה אחר הצהריים (חמישי) ממרפסת ביתה בחיפה היא האישה החשובה מרת שרה פריי ע"ה בת השישים ושלוש, כוחות ההצלה שהוזעקו למקום נאלצו כאמור לקבוע את פטירתה במקום.

המנוחה מרת שרה פריי ע"ה הייתה מהדמויות המוכרות בשכונת מגוריה בחיפה, כולם מספרים על אשה גדולה וצדקנית שדאגה כל הזמן לשני, במשך שנים היא אף שימשה כמורה בבית הספר המקומי וזכתה להחדיר במאות בנות יראת שמים אמיתית.

אחד מבני משפחתה מספר בשיחה ל'חדשות JDN' כי המנוחה הייתה אשת חיל אמיתית, "היא זכתה לגדל את כל ילדיה בדרך התורה והמצוות כשהיא מחדירה בהם אמונה פשוטה בבורא כל העולמים, היא הייתה דמות שתזכר לנצח בקרב משפחתה ומכריה הרבים".

כזכור, מוקדם יותר היום יצאה המנוחה אל מרפסת ביתה שבחיפה שם לפתע נפער חור ברצפת המרפסת והיא נפלה אל מותה. כוחות ההצלה שהוזעקו למקום ביצעו בה פעולות החייאה ממושכות ולבסוף נאלצו לקבוע את פטירתה למגינת לב.

האשה החשובה מרת שרה פריי ע"ה הותירה אחריה בנים ובני בנים ההולכים בדרך התורה והמצוות. תהא נשמתה צרורה בצרור החיים.

כתבות קשורות

3 תגובות

אימלהההההה
אני בשוק ברוך דיין ואמת!!!

אני בשוק
היא היתה המורה שלי והיתה אחת המחנכות המדהימות

אני מכירה מקרוב תמקרה
לא נפער חור בתחתית המרפסת…. נשמע לא אמין
תשתדלו לרשום חדשות אמינות..

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן