ברוך דיין האמת: האדמו"ר מקאמרנא גבעת שאול זצ"ל

האדמו''ר רבי יצחק שלמה סאפרין זצ''ל היה ידוע במשך שנים רבות כעובד ה' גדול, מנהג מיוחד היה לו להגיע מידי יום לכותל המערבי שם היה שופך שיח ומעתיר בתפילה לישועת הכלל והפרט, לפני כחודש חלה ומאז מצבו הידרדר אט אט עד שבמהלך השבת השיב את נשמתו הטהורה ליוצרה

ברוך דיין האמת: עם צאת השבת מגיעה הידיעה המרה והקשה על פטירתו של האדמו"ר מקאמרנא גבעת שאול זצ"ל זאת לאחר שחלה ואושפז בבית החולים והוא בשנת השבעים וחמש לחייו.

האדמו"ר נולד לאביו כ"ק האדמו"ר מקאמרנא זצ"ל שהתגורר בעיר בני ברק, עם הגיעו לפרקו הוא נישא לרעייתו הרבנית שתחי' בתו של האדמו"ר בעל ה'יקרא דמלכא' מזוועיהל זיע"א, אשר חיבבו והעריצו עד למאוד.

המנוח האדמו"ר רבי יצחק שלמה סאפרין מקאמרנא גבעת שאול זצ"ל היה נודע ביראת השמים שלו בצידקותו הגדולה, במשך שנים הוא שקד על התורה ועל העבודה כשהוא זוכה לחביבות גדולה אצל רבים מגדולי האדמורי"ם והרבנים.

מנהג מיוחד היה לאדמו"ר להגיע מידי יום לרחבת הכותל המערבי שם היה שופך שיח לפני קונו, תפילותיו המיוחדת היו לשם דבר ורבים הגיעו לחזות בעבודת הקודש שלו. רבים מעידים כי בכל פעם שהם נזקקו לישועה הם הביאו לרבי את השם והישועה חיש הגיעה.

האדמו"ר זצ"ל היה אדם חלוש ולפני כשמונה שנים התמוטט בארצות הברית במהלך ביקורו שם, האדמו"ר אושפז בבית החולים במנהטן ומצבו השתפר אט אט. לפני מספר שנים אף חלה במחלה קשה ובחסדי שמים הבריא.

לפני מספר שבועות חלה האדמו"ר מקאמרנא גבעת שאול זצ"ל ומאז מצבו הרפואי הידרדר אט אט עד שבמהלך השבת האחרונה השיב הוא את נשמתו הטהורה ליוצרו. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

מסע הלוויית האדמו"ר מקאמארנא זצ"ל מגבעת שאול הערב בשעה 23:00 מבית הלוויות סנהדריה ותעבור דרך ביהמ"ד הגדול בקרית בעלזא בירושלים לחלקת קהל מחזיקי הדת בהר המנוחות שם ייטמן למנוחת עולמים.

3 תגובות

במה הוא חלה לםני מספר שבועות

ממה נפטר? מקורונה?

ברוך דיין האמת, כק האדמור כמה התגעגע אליך כמה חיות הבאת לקהילת קאמרנא אפילו שהיא היתה קטנה

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *