מצפים לישועה? הישועה שלכם מחכה בקבר רחל

בעקבות מגיפת הקורונה יישאר מתחם הקבר סגור לקהל הרחב, אולם שליחי ועד הרבנים יהיו שם כדי להזכיר את הבקשה שלכם בפרטיות ובכוונה

קבר רחל אמנו משמש כבר אלפי שנים כמוקד  תפילה וישועה עבור כלל ישראל. זה המקום בו אפשר לבקש תמיד, בכל זמן ובכל מצב, ישועה לפרט ולכלל.

מידי שנה ביום ההילולא, י"א במר חשון, עולים לקבר מאות אלפים שבאים לבקש ישועה ולהתחנן בפני אמא, אמא של כולנו.

השנה בעקבות מגיפת הקורונה למרבה הצער לא יוכלו ההמונים לעלות אל הקבר.

מי שיהיו שם עבור כלל ישראל הם שליחי ועד הרבנים לענייני צדקה בארץ הקודש, שיעתירו בתפילה ובתחנונים לטובת התורמים, ויזכירו שם שם באופן פרטי עם הבקשה המיוחדת.

וזה לא נעצר כאן. שליחי ועד הרבנים ימשיכו להתפלל עבורכם לאורך כל השנה עד שתיוושעו.

רואים ישועות 

העדויות והסיפורים על אנשים שראו ישועות מעל לדרך הטבע בזכות תפילתם של שליחי ועד הרבנים בקבר רחל, מצטברים לאלפים ולרבבות. הנה אחד הסיפורים המופלאים עליו מעיד בעל המעשה עצמו.

"טסנו עם הבת היחידה שלנו, שנולדה לאחר 7 שנות ציפייה, לשליחות בעיירה רוסית מרוחקת. ברוך השם עשינו חיל בשליחות והצלחנו בה מעל ומעבר. בגיל 5 גילו לבת שלנו סוכרת נעורים מה שאילץ אותנו להשתמש עבורה במשאבת סוכר מלאכותית".

כאשר היה הייתה בת 9 תקף את האזור גל חום כמותו לא נרשם שם 150 שנה. פרצו שם שריפות ענק, שכונות שלמות עלו באש, יערות התאדו ואנשים מתו מהתייבשות. כפשוטו.

"נאלצנו גם אנחנו להימלט מהבית, אך רק כשהגענו ל"חוף מבטחים" מרוחק, קרוב לסיביר, התברר לנו ששכחנו את משאבות האינסולין בבית. בינתיים הסוכר של הילדה התחיל לעלות והגיע למדד של 280! זה מצב של סכנת חיים ממש".

"לא היה לנו ממי לבקש עזרה. מצאנו את עצמו לבד, בכפר נידח ופרימיטיבי, עם ילדה שרמות הסוכר שלה מטפסות בקצב מבהיל ובלי  יכולת לקבל עזרה… חששנו מפני הגרוע מכל…פתאום הבזיק במוחי רעיון: להתקשר לועד הרבנים על מנת שיתפללו עליה בקבר רחל. התקשרתי, אבל השעה הייתה אחרי חצות הלילה שעון ישראל, והמוקדן אמר שאין שם אף אחד…כשהוא שמע את נחיצות הענין הוא התקשר באופן אישי לאחד השליחים של ועד הרבנים וזה נסע ישירות לקבר, במיוחד עבור הילדה".

"הבטחנו לתרום 1500 ₪ לועד הרבנים אם ניוושע. בינתיים הגיעה רמת הסוכר של הילדה ל400. ואז קרה משהו מעל לדרך הטבע. משום מקום הופיעה קבוצת ישראלים מבוגרים שטיילו במסגרת טיול מאורגן. שאלנו אותם בחשש אם יש למישהו מהם משאבות סוכר – ואכן מצאנו אחד כזה שסיפק לנו מספיק משאבות עד שיכלנו לחזור לבית שלנו".

"צריך להבין שאם רמות הסוכר היו ממשיכות לטפס הילדה יכלה ל"ע למות. זמן קצר לפני הגרוע מכל, בדיוק אחרי שהתחייבנו לתרום והשליח של ועד הרבנים התחיל להתפלל עלינו בקבר רחל, הופיע המלאך המושיע".

יש לכם בקשה מיוחדת? מחכים לישועה? בואו והיו שותפים להצלת אלפי משפחות במצוקה מכל הארץ, ותזכו להיות אצל אמא רחל  כל יום במשך שנה שלימה. 

שנה שלימה תזכו לתפילתם המרגשת של שלוחי "ועד הרבנים" המיוחדים אשר יתפללו עליכם ועל משפחתכם בקבר רחל שנה שלימה יום יום.

כמו"כ ניתן להצטרף לתפילות 40 יום רצופים בקבר רחל.

להשארת פרטים ומסירת שמות לחצו כאן

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן