באי ביוון: בשמחת נישואי נכדת הנגיד – הגשר מעל המים שהוביל לחופה קרס • צפו

במהלך החופה לנכד הנגיד רבי מתתיהו ישראל גרוזינגר שנערכה ביוון התרחשה מיני דרמה כאשר הגשר שהוביל לחופה מעל בריכת מים קרס תחת החתן והמוזמנים הרבים. מספר אורחים נפלו אל תוך המים אך חולצו מיד. האירוע הסתיים בשלום. בשמחה משתתפים רבנים ואדמורי''ם

מיני דרמה התרחשה בחופת נכדת הנגיד הרבני הרב מתתיהו ישראל גרוזינגר שליט"א שנערכה באי ביוון כאשר הגשר שהוביל לחופה מעל בריכת מים קרס בשעה שהחתן יחד עם השושבינים עברו על גביו.

מדובר בחתונה לנכדת הנגיד המפורסם הרב מתתיהו ישראל גרוזינגר שליט"א שבעקבות מגבלות הקורונה בישראל נערכה באי ביוון. הנגיד הוציא ביממה האחרונה מטוס שלם עם מוזמנים רבים מישראל בכדי שיטלו חלק בשמחה הגדולה.

על סיפון המטוס אף הגיעו רבנים ואדמורי"ם בהם, האדמו"ר רבי רפאל אבוחצירא שליט"א, האדמו"ר מויז'ניץ בית שמש שליט"א, ושני בניו של מרן האדמו"ר מויזני'ץ שליט"א, הרה"צ רבי יעקב מרדכי הגר שליט"א והרה"צ רבי יצחק ישעי' הגר שליט"א.

גם מרן האדמו"ר מויזני'ץ שליט"א עצמו היה אמור ליטול חלק בשמחה הגדולה שכן קשר עז יש לו עם הנגיד אך ברגע האחרון האדמו"ר ביטל את השתתפותו בשל המשך התפשטות נגיף הקורונה.

לפני שעה קלה בדרכם אל החופה עברו המוזמנים מעל בריכת מים על גבי גשר מיוחד שהוקם במיוחד לכבוד האירוע. כאשר החתן עבר על גביו יחד עם הוריו הגשר קרס תחתיהם. מספר מוזמנים נפלו למים אך בחסדי שמים האירוע עבר בשלום.

9 תגובות

שימו עוד הסרטות

עצוב לראות שגם אתם התדרדרתם לפרסם 'כתבות' שכאלה.
כתבות צהובות שמלבינות פני רבים!!!!
בושה

אאם את הגשר הוא שבר…
בטוח הצליח את הכוס לאחר מכן ..🤣🤣

תביעה של מיליונים לא?

אני מאוד אוהבת את האתר שלכם הכתבות המאירות ושמירה על צניעות וכל הדברים הטובים שאתם נותנים לדעתי הסרטון הזה מיותר לחלוטין ואין לו מקום בשום מקום תמשיכו עם האתר הנפלא הזה תמיד תודה

אלחנן חדד מה חסר לך בחיים?

איייי

גם אני מצטרף בתור קרוב של הכלה לקריאה לאי פרסום סרטונים שכאלו מספיק עגמ"נ היה בחתונה, לא צריך את התגובות לה"ר וריכלות של כל אחד שבוחר לפרש לו איך שהוא רואה את האירוע

א"א לברוח מה'

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן