ברוך דיין האמת: מרבני ישיבת 'קול יעקב' – הרה"ג רבי אריה הראל זצ"ל

המנוח הגאון רבי אריה הראל זצ"ל היה חתנו של הבאבא סאלי זיע"א, במשך כל חייו הוא שקד על התורה ועל העבודה במסירות נפש מופלאה כשהוא מקדיש את כל כולו למען הצלחת ישיבת 'קול יעקב' בירושלים שם הרביץ תורה במשך שנים. לפני כחודש חלה בקורונה ומאז מצבו הידרדר

 • שלא תדעו, אבל אם חלילה כן, אז כדאי שתדעו!

  תוכן מקודם

 • אמירת פרשת המן שתים מקרא ואחד תרגום ביחד עם מרן שה"ת הגר"ח קניבסקי

  תוכן מקודם

 • הדרך שלך לפרנסה ברווח - בהתחייבות

  תוכן מקודם

 • יש לך פרנסה ברווח? זה לא בשבילך!

  תוכן מקודם

ברוך דיין האמת: בשעה האחרונה מגיעה הידיעה המרה והקשה על פטירתו של הגאון רבי אריה הראל זצ"ל מרבני ישיבת 'קול יעקב' בירושלים וממנהלי הישיבה זאת לאחר שחלה בנגיף הקורונה והוא בשנת השבעים ושלוש לחייו.

המנוח הגאון רבי אריה הראל זצ"ל היה חתנו של הבאבא סאלי זיע"א, במשך כל חייו הוא שקד על התורה ועל העבודה במסירות נפש מופלאה כשהוא מקדיש את כל כולו למען הצלחת ישיבת 'קול יעקב' בירושלים שם הרביץ תורה במשך שנים.

תלמידיו מספרים כי המנוח מעולם לא התרעם על איש ותמיד קיבל כל אדם בסבר פנים יפות. במשך שנים הוא כיתת את רגליו למען ישיבת 'קול יעקב' בירושלים כשהתלמידים מעריכים אותו עד למאוד בשל כך.

מעבר להיותו איש של תורה הוא הקדיש שעות רבות במהלך יומו למעשי חסד רבים, באין רואים הוא עזר למשפחות רבות והכניס אורחים באופן מופלא. תפילותיו היו נאמרים במתינות כמונה מעות.

השאיר אחריו דור ישרים מבורך. בניו: ר' אוריאל יצחק. ר' משה ר' יעקב  ר' שמעון ר' ישראל ר' אהרון

לפני כחודש חלה הרה"ג רבי אריה הראל זצ"ל בנגיף הקורונה, בשל סבוכי הנגיף הוא הורדם והונשם בבית החולים 'הדסה עין כרם' שבירושלים שם מצבו הידרדר עד שבעשה האחרונה השיב הוא את נשמתו ליוצרה למגינת לב. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

4 תגובות

ב.ד.ה
עצוב מאד

צדיק וישר איש אמת …חסר כאלו בדור זה

אבל כבד

צדיק וישר הוא

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו