גדולי הדור ערבים לבריאות ולפרנסה שלך

היענות רבה למגבית המיוחדת עליה הכריזו גדולי הדור למען 36 משפחות המתייסרות במחלות קשות ובחרפת רעב של ממש הסגולה המיוחדת: "שטר שותפות" עם גדולי הדור וערבה חבוטה מהוש"ר ההבטחה הנדירה: "התורמים למגבית המיוחדת ייזכו לפרנסה ברווח ויינצלו מכל היזק"

היענות והתעניינות שיא: המגבית המיוחדת להצלתן של 36 משפחות הסובלות מחרפת רעב זוכה עד כה להיענות רבה מצד הציבור הרחב שמבקש לקחת חלק בזכות הגדולה של סיוע למשפחות במצב קשה ולזכות בברכתם המיודת של גדולי הדור.

מי הן המשפחות שעבורן יצא ועד הרבנים במגבית החירום? מדובר במשפחות רבות שחיו על מי מנוחות נקלעו לפתע למערבולת מתמשכת שמציבה אותן על סף תהום. זה יכול להיות אירוע רפואי של אחד מבני הבית, מחלה פתאומית של אבא או אמא, נסיבות אחרות שהובילו – לא חשוב איך. אבל יום בהיר אחד "הגלגל מתהפך" והורים וילדים מוצאים עצמם בחרפת רעב של ממש.

בלי כסף לאוכל ולמוצרים בסיסיים, ולפעמים גם בלי כסף לתרופות וטיפולים. ולא, לא מדובר פה בהגזמה אלא במציאות מחרידה ומזעזעת שמתקיימת באופן יומיומי!

'ועד הרבנים לענייני צדקה בארה"ק' בהוראת גדולי הדור לקח על עצמו לדאוג למשפחות כאלה באופן יומיומי. כעת יוצא הועד במגבית מיוחדת עבוד 36 משפחות המצויות במצוקה נוראית.

36 משפחות שנמצאות על סף תהום וללא הסיוע שלנו – יתרסקו ל"ע.

"התורמים למגבית המיוחדת יזכו לפרנסה ברווח ויינצלו מכל היזק", מבטיחים גדולי הדור באופן נדיר.

וכמו כדי להעניק משנה תוקף להבטחה ההיסטורית ולחשיבות הרבה של המגבית, גדולי הדור הורו שכל מי שתורם 1800 ₪ ומעלה יקבל לביתו בדואר עותק פיזי של "שטר שותפות" ובו העתק של המכתב שנחתם על ידי הרבנים ומעניק משנה תוקף לברכה

בנוסף יקבלו התורמים כרטיס מיוחד עם ערבה חבוטה מהושענא רבא לשמירה ברכה והצלחה.

כאמור עד כה ההיענות וההתעניינות של הציבור במגבית גבוהות מאוד, כשהכל מבקשים לזכות לקחת חלק בזכות הנדירה ובסגולה ההיסטורית.

הקליקו כאן ותזכו גם אתם בסגולה ההיסטורית!

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו