קמפיין חדש: בבית הכנסת, בישיבה ובבית המדרש, לא סוגרים חלונות

בפרסום שעלה בכלי התקשורת תחת הכותרת 'לא נגיף!' מבקשים במטה ההסברה החרדי להדגיש את הסיכון הכרוך בשהיה ממושכת בחלל סגור וצפוף

קמפיין חדש של משרד הבריאות מבקש לעורר את המודעות בקרב ציבור מתפללי בתי הכנסת, על חשיבות אוורור חללים סגורים באמצעות פתיחת חלונות גם כשמזג האויר החורפי מקשה על כך.

בפרסום שעלה בכלי התקשורת תחת הכותרת 'לא נגיף!' מבקשים במטה ההסברה החרדי להדגיש את הסיכון הכרוך בשהיה ממושכת בחלל סגור וצפוף.

"נגיף הקורונה מועבר באמצעות טיפות הניתזות מהפה ומהאף בעיקר בדיבור. בעוד הטיפות הגדולות מגיעות למרחק של כ-2 מטרים, הרסיסים הקטנים נותרים שעות ארוכות באויר כשהם בחלל סגור ללא זרימת אוויר. שהייה ממושכת במקום צפוף וסגור מגבירה את סיכויי ההדבקה" מצויין במודעה. בפרסום מבקשים מהמתפללים לדאוג להותיר את החלונות פתוחים ולהרחיק ילדים קטנים מהחלונות בהם אין סורגים.

לנוכח הירידה הדרסטית בכמות הבדיקות במגזר החרדי, מה שעלול להביא להתפרצות חלילה, מדגיש מטה ההסברה בפרסום כי ניתן להיבדק בכל ספק או חשש של קורונה, ללא מרשם וללא עלות, ואף ללא צורך לשהות בבידוד עד לקבלת התוצאה אם לא חשים בתסמינים או בחום גבוה.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן