לאחר שמונה חודשים: הגר"י זילברשטיין חזר ללמוד בחברותא עם מרן שר התורה

ביום שישי האחרון עלה הגר''י זילברשטיין למעונו של מרן שר התורה הגר''ח קנייבסקי שליט''א בכדי ללמוד עמו בחברותא כהרגלו מזה שנים רבות. מדובר בהתרגשות של ממש שכן מאז פרוץ נגיף הקורונה החברותא הופסקה. הגר''י זילברשטיין התרגש ובירך את ברכת 'שהחיינו'

ביום שישי האחרון הגיע חבר מועצת גדולי התורה של 'דגל התורה' הגאון רבי יצחק זילברשטיין שליט"א למעונו של גיסו מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט"א בכדי ללמוד עמו בחברותא כמנהגו מזה שנים רבות בכל יום שישי.

התרגשות של ממש שררה במקום שכן החברותא הקבועה הופסקה מאז התפרצות נגיף הקורונה מה שגרם לכך שכבר שמונה חודשים סדר הלימוד הקבוע לא התקיים, כעת לאחר החלמתו בחסדי שמים של מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי שליט"א מנגיף הקורונה החברותא חזרה למתכונתה.

הגאון רבי יצחק זילברשטיין שליט"א עלה למעונו של שר התורה וברטט של התרגשות בירך 'שהחיינו' לרגל השמחה הגדולה. במשך שעה ארוכה שוחחו השניים בדברי תורה ולאחר מכן נפרדו לשלום.

יצוין כי כבר עשרות שנים נוהג הגאון רבי יצחק זילברשטיין שליט"א לעלות מידי יום שישי למעונו של מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי שליט"א ברחוב רשב"ם בבני ברק בכדי ללמוד עמו בחברותא.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו