יחד עם עשרות חרדים: המשפיע שבת בדובאי – נציג השלטון בירך • צפו

המשפיע הרב מוטה פראנק שבת בשבת האחרונה בדובאי שבאיחוד האמירויות יחד עם קבוצה של עשרות חרדים. במוצאי השבת הגיע נציג השלטון המקומי ובירך את המבקרים ואמר כי הם מרגישים משפחה עם החרדים. את תפילת שחרית הבוקר ערכו חברי הקבוצה בכדור פורח מעל שמי המדבר

שבת היסטורית התקיימה השבת בדובאי שבאיחוד האמירויות, היה זה כאשר עשרות חרדים מארצות הברית ומישראל שבתו בדובאי בראשות המשפיע הרב מוטה פראנק ממשפיעי חסידות ברסלב.

ל'חדשות JDN' נודע כי המשפיע הוזמן למקום על ידי קבוצת החרדים ששבתה בדובאי בשבת. מדובר בהיסטוריה חסרת תקדים לאחר הסכמי השלום של איחוד האמירויות עם ישראל.

את תפילת שחרית ערכו הבוקר קבוצת המבקרים בכדור פורח מעל שמי המדברים של דובאי. את סעודת מלווה מלכה אמש ערך המשפיע הרב מוטה פראנק שליט"א בספינה מיוחדת.

רגע מעניין נרשם במוצאי השבת כאשר השליח של השלטון המקומי הגיע למקום ולאחר 'הבדלה' מסר מספר מילים ואמר כי הוא מרגיש משפחה עם המבקרים החרדיים.

5 תגובות

מרגש לראות את הדברים האלה
איך שאוהבים את היהודים.
חשוב להראות גם את הדברים האלה ולא רק את האנטישמיות בעולם..

מרגש לראות את הדברים האלה
איך שאוהבים את החיים.

הביביסטים וסיעתם גרסו תמיד שלא ניתן להגיע לשלום עם העולם הערבי.
השמאל דווקא האמין שכן – והוכח.
תמיד טענתי שאם ניתן לחיות עם בני עשו שמידה מסוימת, כ"כ ניתן לחיות עם בני ישמעאל.
ויוכח אמש!

ההתקרבות הזו חייבת להיות ביתר זהירות כי חסד לאומים חטאת !!!!!!!! התקרבות יתר עשוית להביא מהר מאד לנשואי תערובת רחמנא לצלן ! חוץ מזה אל תתלהבו יותר מדי . יזמים נמרצים מהרו לארגן תיירות לאמירויות . נראה אותם את האמירתים מתלהבים כמו היהוד !!!!!!!!!1

שימו לב שהדובאי ללא מסכה, והם עומדים על המדבקה המורה להתרחק מטר וחצי. חמוד.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

Hide picture