טרגדיה נוראה: פחות משנה אחרי אמה – ביתו של המשגיח נפטרה בדמי חייה

הלכה לעולמה הבחורה אסתר בילא פולק ע''ה ביתו של המשגיח הגה''צ רבי מאיר טוביה פולק שליט''א. בחודש אדר בשנה האחרונה נפטרה עליה אמה ע''ה לאחר יסורים קשים. לפני תקופה חלתה המנוחה במחלה קשה והערב השיבה את נשמתה ליוצרה למגינת לב

 • בנם של קדושים: נכד לרבי אלימלך מליז'ענסק מבקש עזרה

  תוכן מקודם

 • גרמניה: הסכים לנתח יהודייה וחזר בו

  תוכן מקודם

 • כשלבן שלך יהיה טוב, לך תהיה נחת: הרישום בישיבה שמשנה חיים בעיצומו!

  תוכן מקודם

 • הרבו רחמים: אם לששה ילדים במצק קריטי

  תוכן מקודם

ברוך דיין האמת: מבית החולים 'שערי צדק' מגיעה בשעה האחרונה הידיעה המרה והקשה על פטירתה בטרם עת של הבחורה אסתר בילא פולק ע"ה זאת לאחר מחלה קשה והיא בשנת העשרים ואחת לחייה.

הבחורה הצדקנית אסתר בילא פולק ע"ה נולדה לאביה הגאון רבי מאיר טוביה פולק שליט"א המשמש כמשגיח בישיבת 'עטרת ישראל' לצעירים בירושלים. בבית זה היא קנתה מידות טובות ויראת שמים טהורה.

היא התחנכה בסמינר החדש בירושלים ואף הייתה מלמדת נערות צעירות לימודים. היא התבלטה במידות מיוחדות ובעיקר במידת החסד כשהיא עוזרת לכל חברותיה.

בחודש אדר בשנה האחרונה נפטרה אמה הרבנית מרת חיה ציפורה פולק ע"ה לאחר יסורים קשים. במשך כל תקופת חולייה של אמה היא התפללה עבורה רבות והורידה דמעות כמים לרפואתה השלימה.

לפני תקופה התמוטטה הבחורה אסתר בילא פולק ע"ה והיא הובהלה לבית החולים שם התגלתה המחלה הקשה בראשה ל"ע. היא נלחמה על חייה אך בשעה האחרונה היא השיבה את נשמתה הטהורה ליוצרה למגינת ולדאבון לב.

מסע הלוויתה תצא הערב בשעה 22:00 מבית ההלוויות 'שמגר' בירושלים אל עבר 'הר המנוחות שם תטמן למנוחת עולמים. תהא נשמתה צרורה בצרור החיים.

3 תגובות

צער די ה תשלח את המשיח

ת.נ.צ.ב.ה

איזה צער…
המקום ינחם את אביה הצדיק ובני המשפחה

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן