באדיבות אתר השיעורים 'בינינו'

אבל בבני ברק: ראש ישיבת 'קהלות יעקב' הגאון רבי משולם שיינקר זצ"ל

הגאון רבי משולם שיינקר זצ"ל למד בבחרותו בישיבת פוניבז' בבני ברק שם זכה לחביבות רבה אצל ראש הישיבה מרן הגרא"מ שך זצוק"ל. במהלך שנותיו הוא החל לשמש כראש ישיבה בהיכל ישיבת 'קהלות יעקב' בב"ב כשהוא זוכה להעמיד תלמידים הרבה. לפני מס' ימים חלה בקורונה

 • "אני מתחנן, עזרו לי להחזיר לילדים אמא בריאה" אברך צעיר מתחנן על חיי אשתו.

  תוכן מקודם

 • האלמנה לקוית שמיעה ו4 הילדים נותרו ללא משען ומשענה

  תוכן מקודם

 • למה להעיב על רגעי האושר?

  תוכן מקודם

 • כשלבן שלך יהיה טוב, לך תהיה נחת: הרישום בישיבה שמשנה חיים בעיצומו!

  תוכן מקודם

ברוך דיין האמת: בשעה האחרונה מגיעה הידיעה המרה והקשה על פטירתו הפתאומית של הגאון רבי משולם שיינקר זצ"ל אשר שימש במשך שנים כאחד מראשי ישיבת 'קהלות יעקב' לצעירים בבני ברק זאת לאחר שעבר אירוע לבבי והוא בשנת השבעים ושמונה לחייו.

המנוח הגאון רבי משולם שיינקר זצ"ל למד בבחרותו בישיבת פוניבז' בבני ברק שם זכה לחביבות רבה אצל ראש הישיבה מרן הגאון רבי אלעזר מנחם מן שך זצוק"ל, במהלך שנותיו בישיבה הוא קנה תורה ויראה מרבותיו ראשי הישיבה כאשר כבר אז הוא ניכר בעומק עיונו ושקיעותו הרבה בעסק התורה.

במהלך שנותיו הוא החל לשמש כראש ישיבה בהיכל ישיבת 'קהלות יעקב' לצעירים בבני ברק כשהוא זוכה להעמיד תלמידים הרבה. תלמידיו מספרים כי שיעוריו הבהירים והעמוקים כאחד היו לשם דבר.

מלבד זאת הוא היה נודע כדרשן מופלא בחסד עליון, הוא זכה למסור שיעורים ושיחות רבים במהלך חייו כשאלפים מאזינים לדבריו הנפלאים. דבריו היו מתקבלים באופן תדיר על לב השומעים ורבים היו מתייעצים עמו על כל צעד ושעל.

בימים האחרונים נדבק הגאון רבי משולם שיינקר זצ"ל בנגיף הקורונה, בשל החמרה במצבו הוא אושפז בבית החולים 'מעייני הישועה' שם מצבו הידרדר במהירות עד שהבוקר השיב הוא את נשמתו הטהורה ליוצרה לדאבון לב. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

3 תגובות

תלמיד חכם עצום מידות עצומות .

בד"ה

השבת [יום לפני] עוד מסר שיעור בשתילי זיתים
איך אפשר להגיד שהוא נפטר מקורונה?
אם היה לו קורונה הוא לא היה יוצא למסור שיעור?

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן