נושא החיסונים וסגירת מוסדות החינוך: אדלשטיין ביקר במעונו של מרן שר התורה

שר הבריאות נכנס הבוקר למעונו של מרן שר התורה הגר''ח קנייבסקי שליט''א והודה לו על קריאתו לציבור החרדי לצאת ולהתחסן. שר הבריאות הציג את נתוני תחלואה החריפים והתברך בברכת ברכה והצלחה. מרן שר התורה הורה לחסן את צוותי ההוראה כדי לאפשר פתיחת תתי''ם לאחר הסגר
 • 31 יתומים נישאים בחודש תמוז

  תוכן מקודם

 • היתומים זועקים אמא נפטרה מחיידק אלים ואין מי שיעזור לנו

  תוכן מקודם

 • מחריד: בעל דירה מאיים לזרוק לרחוב גר צדק עם שלושה ילדים קטנים

  תוכן מקודם

 • מזעזע: התאלמן מאשתו ואיבד את מאור עיניו

  תוכן מקודם

שר הבריאות יולי אדלשטיין ביקר הבוקר (רביעי) במעונו של מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט"א ברחוב רשב"ם בבני ברק וקיבל את ברכתו לברכה והצלחה.

השר אדלשטיין הציג בפני מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי שליט"א את נתוני התחלואה והתמותה החריפים, גם בקרב ילדים ונערים צעירים, וכן את העומס המוטל על בתי החולים כתוצאה מהתפרצות הגל השלישי.

במפגש הודה שר הבריאות למרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי שליט"א על קריאתו לציבור להתחסן כנגד נגיף קורונה וציין כי ההיענות בקרב הציבור החרדי לחיסונים השתפרה אבל יחד עם זאת חשוב להמשיך לעודד את הציבור החרדי להתחסן.

ממטה ההסברה של משרד הבריאות למגזר החרדי נמסר כי מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי שליט"א שב וקרא לכל האנשים יראי ה' ללכת להתחסן, ובייחוד לצוותי ההוראה, כדי לאפשר את פתיחת תלמודי התורה אחרי הסגר.

בהמשך הביקור שר הבריאות ביקש ממרן הגר"ח קנייבסקי להורות על המשך סגירת תלמודי התורה חרף הקושי הגדול וזאת בשל הרצון להוריד את מספר הנדבקים בנגיף בקרב הציבור החרדי. מרן שר התורה אמר כי כך אכן הורה בתחילת הסגר.

כתבות קשורות

2 תגובות

 1. תתקנו אותי אם אני טועה. נדמה לי שאדלשטיין דיבר בזילזול ובהתרסה נגד ר' חיים כשהורה לפתוח את התתים והישיבות. למה מגיע לו הכבוד להתקבל שם. או לפחות שלא יצלמו אותו שם. מאיפה החוצפה עכשיו להתהדר בתמונה עם ר' חיים?!..

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן