דאגה בסאטמאר: רבה של החסידות בבורו פארק עבר אירוע מוחי – מצבו קשה

הרה''צ רבי דוד דוב מייזליש שליט''א אביו של ראש ישיבת סאטמאר הגרח''צ מייזליש שליט''א בן ה-75 עבר הבוקר אירוע מוחי. הוא מאושפז בביה''ח מיימונידיס בארה''ב. הבוקר שאל מה השעה כי "תיכף סוף זמן קריאת שמע", אך מלבד זאת לא יכל לדבר יותר

 • כשלבן שלך יהיה טוב, לך תהיה נחת: הרישום בישיבה שמשנה חיים בעיצומו!

  תוכן מקודם

 • הרשמו חינם לכנס שיעשה לכפ סדר בעולם ההשקעות

  תוכן מקודם

 • הרבו רחמים: אם לששה ילדים במצק קריטי

  תוכן מקודם

 • למה להעיב על רגעי האושר?

  תוכן מקודם

רבה של חסידות סאטמאר בבורו פארק שבארצות הברית הגאון הצדיק רבי דוד דוב מייזליש שליט"א עבר הבוקר אירוע מוחי קשה, בשל כך הוא פונה לבית החולים מיימונידיס בארה"ב שם הוא מאושפז.

ל'חדשות JDN' נודע כי בסביבות השעה 8:00 בבוקר (שעון ארה"ב) חש הרה"צ רבי דוד דוב מייזליש שליט"א שלא בטוב כוחות ההצלה שהוזעקו למעונו שבבורו פארק מצאו אותו כשהוא בשיאו של אירוע מוחי קשה.

יצוין כי הרה"צ רבי דוד דוב מייזליש שליט"א בן השבעים וחמש הינו אביו של ראש ישיבת סאטמאר הגה"צ רבי חיים צבי מייזליש שליט"א וחתנו של האדמו"ר בעל ה'ברך משה' מסאטמאר זיע"א.

בשל מצבו הקשה הוחלט לאשפזו בבית החולים מיימונידיס שם הרופאים נאבקים על חייו כשמצבו מוסיף להיות קשה וחמור מה שגורם לדאגה רבה בחסידות. עוד נודע ל'חדשות JDN' כי הבוקר שאל מה השעה כי "תיכף סוף זמן קריאת שמע", אך מלבד זאת לא יכל לדבר יותר.

מקורביו מבקשים מהציבור די בכל אתר ואתר להרבות בתפילה ובתחנונים לרפואתו השלימה והמהירה של הרה"צ רבי דוד דוב בן רייזל בתוך שאר חולי ישראל.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן