צילום: אהרן ברוך ליבוביץ

ברוך דיין האמת: לאחר שחלה בנגיף הקורונה – הרה"ח רבי נחום לוי שוומנפלד ז"ל

הרה''ח רבי נחום לוי שוומנפלד ז''ל עבר את מאורעות השואה האיומה לאחר מכן השתקע בארץ הקודש והסתופף בצלו של כ''ק האדמו''ר מהר''א מבעלזא זיע''א. זכה לשמש כמחנך לילדי החסידות במשך שנים רבות. לפני כשבועיים חלה בנגיף הקורונה ומצבו הידרדר עד לפטירתו בשעה האחרונה

 • האלמנה לקוית שמיעה ו4 הילדים נותרו ללא משען ומשענה

  תוכן מקודם

 • כשלבן שלך יהיה טוב, לך תהיה נחת: הרישום בישיבה שמשנה חיים בעיצומו!

  תוכן מקודם

 • למה להעיב על רגעי האושר?

  תוכן מקודם

 • גרמניה: הסכים לנתח יהודייה וחזר בו

  תוכן מקודם

ברוך דיין האמת: בשעה האחרונה מגיעה הידיעה המרה והקשה על פטירתו של הרב החסיד רבי נחום לוי שוומנפלד ז"ל אשר היה מחשובי חסידי בעלזא זאת לאחר שחלה בנגיף הקורונה והוא בשנת התשעים לחייו.

המנוח הרב החסיד רבי נחום לוי שוומנפלד ז"ל עבר את מאורעות השואה האיומה ועלה לאחר מכן לארץ הקודש כאן הסתופף בצלו של כ"ק האדמו"ר מהר"א מבעלזא זיע"א.

במשך שנים רבות שימש המנוח כמחנך לילדי החסידות בתלמוד תורה בעלזא בירושלים ושמו יצא לתהילה. רבים מעידים כי גם לאחר שנים רבות חותמו העז נותר בהם כשהוא חינכם במאור פנים לתורה ויראת שמים טהורה.

מכריו מספרים ל'חדשות JDN' כי המנוח היה איש צדיק שהקדיש את חייו לתורה וגמילות חסדים. הוא תמיד קיבל כל אדם בסבר פנים יפות ולא התרעם על איש. תפילותיו היו נאמרות במתינות כעבד לפני קונו.

לפני כשבועיים הוא נדבק בנגיף הקורונה ומצבו הידרדר אט אט עד שבשעה האחרונה השיב הוא את נשמתו הטהורה ליוצרה למגינת לב. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן