האדמו"ר מויז'ניץ בדברים נוקבים וחריפים: "לפתוח את תלמודי התורה – זה חיוני"

האדמו"ר קרא לא להכנס לתיגרה עם כוחות המשטרה והורה באופן חד משמעי לפתוח את תלמודי התורה של החסידות. הרבי אמר כי אם מגיעים משטרה יש להודיע להם שיפנו אליו בעצמו כי הוא מנהל את התלמודי תורה. "באם יבואו משטרה, לומר בצורה ברורה שאני אמרתי לפתוח"

 • גרמניה: הסכים לנתח יהודייה וחזר בו

  תוכן מקודם

 • האלמנה לקוית שמיעה ו4 הילדים נותרו ללא משען ומשענה

  תוכן מקודם

 • סוף טראגי ל-13 שנים של תרדמת

  תוכן מקודם

 • למה להעיב על רגעי האושר?

  תוכן מקודם

חבר מועצת גדולי התורה של 'אגודת ישראל' מרן האדמו"ר מויז'ניץ שליט"א יוצא במתקפה חריפה במהלך סעודה שלישית בחסידות ואומר כי תלמודי התורה זה חיוני. "אני קורא לפתוח את תלמודי התורה בגלוי ולפרסם את הדברים בעיתון", אמר.

בהמשך דבריו הביא האדמו"ר דוגמא שאסור להתפלל יותר מעשרה אנשים יחד אבל באוטובוס מותר להצטופף שלושים איש. הרבי המשיך בתקיפות ואמר, "הנני מורה לפתוח את כל תלמודי התורה של ויז'ניץ באופן גלוי ולפרסם את הדברים מחר בעיתון הרשמי של יהדות החרדית המודיע".

עוד תקף האדמו"ר ואמר, "באם יבואו משטרה להפנות אותם למנהל החיידרים שזה אני המתגורר ברחוב תורת חיים 4. לא להיכנס עימם לתיגרה אלא לומר בצורה ברורה שאני אמרתי לפתוח. אבקש שיפרסמו את דברי ללא שום סינון ועריכה אל לנו לחשוש".

עוד הביא האדמו"ר דוגמא שבארה"ב בכל הראשון היה קטסטרופה, אבל עכשיו המצב שם הרבה יותר טוב ואפשר לומר שזה בזכות כך ששם לא מפריעים לתלמודי תורה וכן לא מפריעים שם לחתנים וכלות להתחתן.

את דבריו הקדושים חתם מרן האדמו"ר מויז'ניץ שליט"א בברכות לרוב שבמהרה נצא מהגלות בב"א.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן