מכה גלים בארץ ובעולם כולו: במושב בית דין מיוחד – 'שטר הפרנסה' שיביא לכם פרנסה ברווח

במעמד ההיסטורי וחסר התקדים שיתקיים מחר, יום שלישי פרשת בשלח, יתיישבו גדולי ישראל בראשות רשכבה''ג מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט''א ל'מושב בית דין' מיוחד ויחתמו על 'שטר הפרנסה' המסוגל אשר נחשף כאן לראשונה, שטר אשר מכה גלים בארץ ובעולם כולו • הפרטים נחשפים

 • כשלבן שלך יהיה טוב, לך תהיה נחת: הרישום בישיבה שמשנה חיים בעיצומו!

  תוכן מקודם

 • מתנות לאביונים לקופת העיר, בפועל במזומן, בו ביום

  תוכן מקודם

 • 13 שנה חכינו! מעמד תפילה היסטורי ביום הפורים עצמו בערב שבת אחר חצות, למסירת שמות >>

  תוכן מקודם

 • ניתוח לב פתוח: אם לילד חרדי בן 10 מבקשת עזרה

  תוכן מקודם

עיני ישראל נשואות ליום שלישי פרשת בשלח, מחר, בשעות הצהריים יעלו גדולי ישראל למעונו של רשכבה"ג מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט"א ושם ייאמרו יחד את 'תפילת המן' לישועתם של ישראל, לישועתם של תורמי 'קופת העיר'.

מדובר במעמד חסר תקדים כאשר המעמד כולו יועבר בשידור חי, בכדי שגם אתם מהבתים תוכלו להצטרף למעמד, מעמד שטרם נראה כמותו, כאשר גדולי הדור בעצמם יקרעו שערי שמים בשבילכם, בכדי שיהיה לכם פרנסה בשפע ברווח. ללא עגמת נפש ובקלות.

במעמד ההיסטורי וחסר התקדים יתיישבו גדולי ישראל בראשות רשכבה"ג מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט"א ל'מושב בית דין' מיוחד ויחתמו על 'שטר הפרנסה' המסוגל אשר נחשף כאן לראשונה, שטר אשר מכה גלים בארץ ובעולם כולו.

בשטר נכתב בין היתר, "וישבנו במושב בית דין בראשות רשכבה"ג מרן שר התורה שליט"א לבקש מאת בורא עולם שכל התורמים עבור משפחה ענייה יזכו מידה כנגד מידה שלא תהיה עניות בביתם ותהיה להם פרנסה ברווח".

אתם מבינים את המשמעות של השטר הזה? הרי נגיף הקורונה עדיין כאן רבים כמעט קורסים תחת העול הכלכלי, כולם נמצאים בחשש ובפחד תמידי מה יילד יום, העתיד לוט בערפל, וכאן גוזרים גדולי הדור כי יהיה לכם פרנסה ברווח.

אין זה דבר של מה בכך, זהו מידה כנגד מידה, גזירה של ממש, מושב בית דין היסטורי שלא היה כמותו בראשות רשכבה"ג מרן שר התורה שליט"א ובהשתתפות מרן הגר"ש גלאי, מרן הגר"ש שטיינמן ומרן הגרמ"ש אדלשטיין ומרן הגרי"ש קנייבסקי, גזירה של ממש.

שטר הפרנסה מכה גלים בארץ ובעולם כולו, המונים רוצים להצטרף לדבר הנדיר הזה, וגם אתם יכולים, כל שנותר לכם לעשות הוא לתרום ל'קופת העיר' סך של 100 ש"ח למשך 18 חודשים ותזכו גם אתם לשטר הנדיר, שטר שיגזור לכם פרנסה ברווח. מהרו להצטרף כאן>>>

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן