מראשי ישיבת 'פחד יצחק': לאחר יסורים קשים – הגאון רבי אהרן לסקר זצ"ל

המנוח היה מגדולי תלמידיו של הגאון רבי יצחק הוטנר זצ"ל. המנוח שימש אף כבעל תפילה בימים נוראים בהיכל ישיבת 'פחד יצחק' במשך למעלה מיובל שנים. בשנים האחרונות סבל ממחלת לב, בשבוע האחרון מצבו הידרדר ואמש השיב הוא השיב את נשמתו הטהורה ליוצרה

 • סוף טראגי ל-13 שנים של תרדמת

  תוכן מקודם

 • למה להעיב על רגעי האושר?

  תוכן מקודם

 • הרבו רחמים: אם לששה ילדים במצק קריטי

  תוכן מקודם

 • בנם של קדושים: נכד לרבי אלימלך מליז'ענסק מבקש עזרה

  תוכן מקודם

ברוך דיין האמת: אמש בשעות הלילה הסתלק לבית עולמו הגאן רבי אהרן לסקר זצ"ל אשר כיהן רבות בשנים כאחד מראשי ישיבת 'פחד יצחק' זאת לאחר יסורים קשים והוא בשנת השבעים ושמונה לחייו.

המנוח הגאון רבי אהרן לסקר זצ"ל היה מגדולי תלמידיו של הגאון רבי יצחק הוטנר זצ"ל, במשך כל חייו הוא שקד על התורה ועל העבודה כשהוא משמש כאחד מראשי ישיבת 'פחד יצחק' בירושלים.

תלמידיו מספרים כי שקיעותו הרבה בלימוד ועומק עיונו היו לשם דבר של ממש, חותמו של רבו הגאון רבי יצחק הוטנר זצ"ל ניכר בו על כל צעד ושעל כשמידותיו הנאצלות היו לסמל ולדוגמא.

במשך שנים רבות התגורר המנוח ברחוב פנים מאירות בירושלים, והוא שימש אף כבעל תפילה בימים נוראים בהיכל ישיבת 'פחד יצחק' במשך למעלה מיובל שנים, תפילותיו המיוחדות היו נאמרות בהשתפכות הנפש כבן המתחטא לפני אביו.

בשנים האחרונות סבל המנוח הגאון רבי אהרן לסקר זצ"ל ממחלת לב ולמרות הכל המשיך בהרבצת תורה ויראה, בשבוע האחרון מצבו הידרדר ואמש בשעות הלילה השיב הוא השיב הוא את נשמתו הטהורה ליוצרה למגינת לב. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן