היום: ההזדמנות שלך ממתינה לך ברמינוב

הזדמנות של פעם בשנה: שטר פרנסה חתום ע"י גדולי הדור ומעמד תפילה בציון הקדוש ברימנוב - כל הפרטים

 • כ"ק אדמו"ר מרמחסטריווקא: מצווה לעזור להם!

  תוכן מקודם

 • הרבו רחמים: אם לששה ילדים במצק קריטי

  תוכן מקודם

 • החיסון האמיתי לנזקי הקורונה הרוחניים: הישיבה שתציל את הילד שלך - כפר סיטרין

  תוכן מקודם

 • בנם של קדושים: נכד לרבי אלימלך מליז'ענסק מבקש עזרה

  תוכן מקודם

היום! יום שלישי של פרשת בשלח – הסגולה הגדולה לפרנסה טובה! סגולת פרשת המן ביום שלישי של פרשת בשלח מקובלת בתפוצות ישראל מדורי דורות כמסוגלת באופן ודאי ומופתי לישועות אדירות לפרנסה ברווח ובשפע. בועד הרבנים לענייני צדקה נערכו  ליום הזה באופן מיוחד.   

היום תיערך חלוקה ענקית של כספים למשפחות נזקקות. שליחי ועד הרבנים יעבירו לאלפי משפחות סכומי תמיכה בסכום מצטבר של שני מיליון שקלים שנאספו ע"י הציבור.  

היום יתפללו עליכם שליחי ועד הרבנים בציון הקדוש של רבי מנחם מנדל מרמינוב, בעל הסגולה. לא וויתרנו על זה. למרות הסגר, למרות השמים הסגורים, השליחים שלנו כבר שם, בשלג הקפוא, ממתינים לשמות שלכם. ממתינים לקרוע את השמים- עבורכם. הם הרחיקו עד למקום המסוגל, רק בשביל שלכם תהיה פרנסה טובה יותר.  

היום יתקיים מעמד קדוש ונשגב בציונו של התנא האלוקי רבי יהודה בר עילאי בו יטלו חלק מרנן גדולי הדור שליט"א  בראשות הגאון הרב ברוך מרדכי אזרחי, כ"ק האדמו"ר מביאלא, הגאון הרב אלימלך בידרמן, הגאון הרב מרדכי גרוס, הגאון הרב בנימין פינקל והגאון הרב שריאל רוזנברג.  

גדולי ישראל יעתירו על תורמי ועד הרבנים ויזכירו את שמותיהן בפרטיות. לאחר מכן הם יקראו את פרשת המן מילה במילה ויזכירו את התורמים לפרנסה טובה,   

לאחר מכן, בסיום התפילה, יערך מעמד חתימה על "שטר פרנסה" עליו יחתמו כל גדולי הדור עבור כל מי שיתרום סכום ע"ס 360 ₪ בלבד לועד הרבנים. השטח החתום ישלח לבתיהם של התורמים.   

התורמים כולם, לרבות אלו שיעבירו את תרומתם עד המעמד האדיר ביום שלישי, יקבלו כאמור "שטר פרנסה" חתום ע"י גדולי הדור, שטר שמבטיח להם פרנסה ברווח ובשפע. 

יום שלישי פרשת בשלח- זה היום. זה ההזדמנות שלכם. אל תפספסו אותה.  

יום שלישי פרשת המן – ההזדמנות שלכם לזכות בפרנסה טובה 

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן