צילום: דוד כהן פלאש 90

מרן הגר"ח קנייבסקי: "ילדי ישראל נמצאים שנה בביתם, זו סכנה רוחנית"

מרן שר התורה הגר''ח קנייבסקי שליט''א התבטא בימים האחרונים בכאב גדול על כך שאין עדיין פתרון לפתיחת תלמודי התורה • לדברי מקורביו הובטח לשר התורה כי החינוך ייסגר רק לכמה ימים אך מאז עבר למעלה מחודש ופתרון אמיתי לא נראה באופק

 • "אל תגידו לי יותר כלום" בקשתה הכואבת של תהילה

  תוכן מקודם

 • "הוא היה אבא אוהב וחם" היתומים ממאנים להנחם

  תוכן מקודם

 • 40 שנה ראשי הישיבות מתכנסים לכבודה של תורה

  תוכן מקודם

 • "פעמיים בן" הסגולה הפלאית של ר' חיים פלאג'י זיע"א

  תוכן מקודם

בימים האחרונים התבטא מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט"א בכאב גדול על העובדה שחינוך כלל ילדי ישראל מכל הערים ומכל המגזרים נמצא בתחתית הדאגה של השלטונות, וכי כל נושא אחר מקבל העדפה על פני החינוך שהוא נשמת האומה.

"נאמר בגמרא כי השעמום והבטלה מביאים לידי חטא ומיליוני ילדי ישראל כבר נמצאים כשנה בביתם תוך סכנה רוחנית ונפשית ויש למצוא פתרון מיידי על מנת להחזירם לספסל הלימודים במהירות האפשרית תוך שימת דגש על שמירת התקנות וצורכי הבריאות", אמר שר התורה.

לדברי מקורביו נאמר לו על ידי הממשלה כי החינוך ייסגר רק לכמה ימים אך מאז כבר עבר למעלה מחודש ופתרון אמיתי לא נראה באופק.

יצוין כי מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי שליט"א הדגיש כי יש לחסן את כל המורים והמלמדים בבתי הספר בישראל, ותלמודי התורה על מנת להביא במהירות המרבית לפתיחת הלימודים בכל הארץ ושלא לבוא חלילה לידי סכנה בריאותית.

עוד יצוין כי מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי שליט"א מורה לכלל הציבור, נשים וגברים להתחסן ולשמור על הוראות הרופאים ובפרט לצוותי החינוך להזדרז בכך.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן