לאחר יסורים קשים ומרים: העסקן והתלמיד חכם מחסידות צאנז נפטר במהלך השבת

המנוח הרב החסיד רבי מאיר מושקוביץ ז"ל היה מחשובי חסידי צאנז, כבר כאברך צעיר הוא שקד על התורה ועל העבודה כשהוא עוזר לאנשים רבים במסירות אין קץ. בחצי שנה האחרונה הוא אושפז בבית החולים שם מצבו ידע עליות ומורדות. בבוקרו של השבת השיב הוא את נשמתו ליוצרה

 • אתה יכול להיות בעלים של פרויקט נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

 • תעלה דגרה ותפוך לאיש נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

ברוך דיין האמת: עם צאת השבת מגיעה הידיעה המרה והקשה על פטירתו של העסקן הנודע הרב החסיד רבי מאיר מושקוביץ ז"ל אשר היה מחשובי חסידי צאנז זאת לאחר יסורים קשים והוא בשנת השבעים ושלוש לחייו.

המנוח הרב החסיד רבי מאיר מושקוביץ ז"ל היה מחשובי חסידי צאנז, כבר כאברך צעיר הוא שקד על התורה ועל העבודה כשהוא עוזר לאנשים רבים במסירות אין קץ.

שמו הטוב הלך לפניו, והוא נקרא לשמש כחבר מועצת העיר בבני ברק מטעם החסידות, גם אז הוא עזר וסייע לאנשים רבים במסירות ובמאור פנים מיוחד שהיה לו.

מכריו מספרים ל'חדשות JDN' כי הוא קבע עיתים לתורה באופן מעורר השראה, לאחר שסיים בתפקידיו הציבוריים הוא ישב באוהלה של תורה יום ולילה בשקיעות מיוחדת.

בחצי שנה האחרונה הוא אושפז בבית החולים שם מצבו ידע עליות ומורדות. במהלך השבת מצבו הידרדר ובבוקרו של השבת השיב הוא את נשמתו ליוצרה למגינת לב. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell