צילום יהודה פרקוביץ

האדמו"ר תקף: "זרקו את ההישגים לפח – חושבים שאנחנו טיפשים" • האזינו

במהלך סעודת 'מלווה מלכה' שנערכה אמש בבית מדרשו תקף האדמו"ר מביטשקוב את חברי הכנסת החרדיים ואמר כי הם איבדו את כל ההישגים בשנה החולפת. הרבי זעק: "בשנה האחרונה אנשים נופלים שדודים, נופלים חללים יום יום, הכל חתום על שמם"

 • מזעזע: הספיק להתפלל במניין ונפטר במוצאי החג

  תוכן מקודם

 • אתה יכול להיות בעלים של פרויקט נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

כ"ק האדמו"ר מביטשקוב שליט"א נשא אמש דברים חריפים לקראת הבחירות במסגרת סעודת 'מלווה מלכה' שנערכה בבית מדרשו. בדבריו תקף הרבי את החברי הכנסת החרדיים ואמר כי הם איבדו את כל ההישגים בשנה החולפת כאשר הם הפקירו את מערכת החינוך, דבר שגרם לנשירה גדולה בקרב הציבור החרדי.

בפתח דבריו שהגיעו לידי ח'דשות JDN' אמר האדמו"ר, "רבותי, יש לי עכשיו את השופר ביד, אז אולי אני גם אגיד את מה שאני רוצה להגיד, אנחנו עומדים שבועיים ומשהו לפני בחירות, אני לא רגיל לדבר על זה, ושוב פעם, חושבים שאנחנו טיפשים, לא מבינים למה יש אנשים שלא הולכים להתחסן כי הם קוראים כל מיני דברים שכתוב בכל מיני עיתונים, ובכל מיני עלונים".

"כועסים עליהם, מה אתם כאלה טיפשים, מוכרים לכם לוקשים ואתם קונים, אבל אתם בעצמכם מוכרים לנו לוקשים כל תקופה ואנחנו קונים את זה, מוכרים לנו סיפורים שיושבים שמה קבוצה של אברכים במקום הכי מלוכלך בארץ ישראל, עושים דברים גדולים למען היהדות החרדית".

"על מי אתם עובדים", תקף הרבי, "על מי אתם משקרים, אנחנו באמת כאלו טיפשים שאפשר לקנות אותנו בעיתונים, שכותבים שהפעם המערכה היא סוף העולם, סכנה, עם ישראל הגיעו להישגים כבר מעל שלושת אלפים שנה, הישגים של תורה, הישגים של מסירות נפש בשביל תורה, תפתחו קצת היסטוריה, עם ישראל מעולם לא וויתר על תורה, עם ישראל מעולם לא וויתר על בתי כנסת, על תלמודי תורה, על בתי ספר לבנות על טהרת הקודש".

עוד תקף האדמו"ר בדבריו, "שנה שלימה שאנחנו זרקנו את ההישגים האלה לפח, ומי חתום על זה? אותם חברי הכנסת החרדיים, הם חתומים על זה, מוכרים לנו סיפורים, מה אנחנו כאלו טיפשים?. יש לנו מזל גדול, יש לנו תורה, וכתוב ועשית ככל אשר יורוך, ואם רוצים לקנות אותנו מספיק שישימו מודעה קטנה ב'המודיע' ויכתבו ועשית ככל אשר יורוך, זה מספיק שיהודי יעשה את מה שהרבנים אומרים לו, גם במקרה שאומרים על ימין שהוא שמאל, ושמאל שהוא ימין".

"ככה לימדו אותנו, ואת ההישג הזה אנחנו לא מוותרים עליו, אבל זה שבשנה האחרונה אלפי אלפי בנים ובנות ומשפחות חרדיות שמסתובבים ברחובות רחמנא ליצלן, זה הישגים? על זה צריך לוותר. על בלפור לא צריך לוותר, אבל על זה כן. איפה ההישגים שלנו כל השנים? הכל נמחק? לא ראינו אותם יוצאים מהממשלה כשהעדיפו את בלפור על פני בתי כנסת".

בסיום דבריו אמר האדמו"ר בכאב, "הם חושבים שאנחנו טיפשים, אנחנו אמורים ללכת ולתת להם את הקול שלנו? את האמת, אני עצמי עדיין לא גיבשתי דעה, מה יהיה למסקנה נדבר בשבועיים הקרובים, אבל אנחנו צריכים לדעת את זה, שמוכרים לנו לוקשים, והפסדנו בשנה האחרונה, אנשים נופלים שדודים, נופלים חללים יום יום".

13 תגובות

לא הבנתי, מה אתם מביאים בכלל תגובה שלו, ת"ח וצדיק ככל שיהיה, אבל מי הוא כנגד כל גדולי ישראל שמורים כן להצביע?????

וואו האדמור מביטשקוב בעצמו?!

אין בית דין מבטל את חברו אלא אם גדול הימנו בחכמה ומניין.
"כל ההשגים" נפלו. מה ההגזמה הזאת. הח"כים החרדים אשמים בקורונה?? כבר ככה מאשימים אותנו החילונים ההפיך שאצלנו רוב הזמן המוסדות היו פתוחים.
ואם לא יהיה נציגות חרדית יהיה יותר טוב "להשגים".
האדמו"ר מדבר מכאב ומצער, זה אני מבין. המצב של הקורונה אכן קשה מאוד. אבל חכמים הזהרו בדבריכם.

הדעות הקנאיות ידועות כבר שנים ואין בכך חידוש
אבל אנו אמונים על ציות לגדולי ישראל שהכל!!!!!
נעשה על דעתם והם קוראים להצביע וכך בעז"ה נעשה

אם היה אומר להצביע ג' גם הייתם מביאים אותו?

למה JDN לא מצנזר תגובות.
בלי קשר למסקנתי בעקבות הכתבה ולרב שאני נצמדת להוראותיו,
כל אחד יכול לבוא ודבר סרה על ת"ח???
ועוד בפורום כזה?
לא הסכמת, לא הבנת – תשתוק.
איפה הצניעות? האם בשם ההקשבה לת"ח מותר לפגוע בכבודו של ת"ח אחר???

צודק בכל מילה! אין לנו מי שמיצג אותנו! לא קשור לקנאות בכלל! נזכרים בנו לפני בחירות???!!!

סוף בוף משהו אומר מה שהרבה חושבים

ואם היו יוצאים מהממשלה הכל היה טוב?

בסך הכל האדמור הזה אומר את מה שאני ועוד הרבה חושבים טוב טוב בלב,
קבל את האמת ממי שאמרה!!!

פשש הוא מדבר דברי טעם, אבל זה לא יעזור לו, העדר הנאיב ימשיך להצביע ולשמוע בקול העסקנים והזיגזג שלהם, אל תשכחו כשהעלו הצעת חוק לחקירת שוטרים שמתנפלים על חרדים, דרעי ושס התנגדו, הם ממש כמו אנטישיימים עובדים למען צוררנו,
אל תשכחו את הדם של הבחור המיוחד יענקי רוזנברג שנשפך על ידי 3 שוטרים חיות אדם,
וכן היהודי המבוגר יוסף פליישמן, ועוד עשרות מיקרים של חרדים שלא קשורים לקיצונים או הפגנות, והם חטפו מהמשטרה רק בגלל שהם חרדים!! והעולם ממשיך לשתוק!!

מי שנמצא מעט בעניינים רואה כמה העסקנים החרדים עושים, במיוחד בשנים האחרונות.
טונות של פעולות טובות שפשוט אי אפשר להוציא לפועל בלי ממשלה. חד וחלק.
מי שלא רואה זאת, הוא מוטה מדעות קדומות ולא מראש ישר.

איני מבין ! הרי הוא איש צדיק ויר"ש ואם הוא אומר משהו סימן שקיבל את זה ע"י רוח ממרומים לא?! וגם אם לא הבנתם על מה ולמה זה לא אומר שזה לא נכון ואלו ואלו דברי אלוקים חיים וכל אחד יעשה כפי רבותיו ומוריו !!!

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell