חשיפה: ציור מרהיב של הצדיק מקערעסטיר כשהוא צועד בעיירת קערעסטיר – מכה גלים

חשיפה מפתיעה ומרגשת, יוצאת בימים אלה לאור עולם, לקראת יומא דהילולא קדישא של הרה"ק רבי ישעי' בן רבי משה מקערעסטיר זי"ע, בה נראית תמונת דיוקנו של הצדיק מקערעסטיר צועדת במשעולי עיירת קערעסטיר, כפי שהיה בחיים חיותו, בהשראת הפריחה האביבית והתוססת בעיירה בודרוגקרסטור, כפי שהיא נראית כיום ומהווה פסגת היצירה שנראתה בשנים האחרונות, מאז פטירתו.

 • התקווה שהתבררה כטעות :"אמרתי לילדות: אבא בסדר, הוא ניצל "

  תוכן מקודם

 • מזעזע: גננת הבחינה בהשפלה חברתית מתמשכת

  תוכן מקודם

 • תלמד דף גמרא" תגובתה העוצמתית של אלמנת ישראל אנקווה ז"ל

  תוכן מקודם

 • "אני הייתי שם" העולם יתחלק ל-2 אלו שהיו איתי יחד בזוועה ואלה שלא

  תוכן מקודם

התמונה שורטטה ביד אמן, והפכה להיות יצירה חסידית מיוחדת, אשר עומדת בפני עצמה ומביאה אל הבית קדושה אצילית מהיכל טרקלינו של הצדיק מקערעסטיר, לצד הוד והדר המפארים את הבית, בגוונים יוקרתיים שובי עין.

על המיצג האמנותי המרהיב, אחראי אמן יודאיקה בינלאומי שעמל שעות ארוכות על מלאכתו ביראת הכבוד, תוך שהוא לומד על פרקי חייו המאליפים של הצדיק מקערעסטיר שבאו לביטוי ביצירה המופלאה, לצד פניני תורתו ומידותיו הנשגבות וענוותנותו הפשטנית. לכל אורך הדרך, עמדו נכדי הצדיק והכווינו את האמן בתפקידו, תוך שמשתלבים במלאכה הגדולה, תמונות ותיעודים מהעיירה בתקופת חייו של הצדיק מקערעסטיר, אז והיום.

תמונת דיוקנו ועיני הבדולח של הצדיק המאירים מתוך התמונה מהווה סגולת קודש, אשר אין מחלוקת על השפעתה הסגולית על קירות הבית בהמשכת חסד ורחמים, השפעות וישועות לכל דרי הבית.

בתמונה נראה הצדיק צועד במשעולי העיירה קערעסטיר סמוך ונראה לביתו נאווה קודש, הבית שכבר אז נודע לתהילה בכל יהדות הונגריה כתל תלפיות לחסד ולחסידות, כאשר מסביב לו נראים ילדי חמד צועדים ברגש מסביב לצדיק וחוסים בצילו הקדוש, כפי שסיפרו תלמידיו מזכרונם. התמונה החיה בה נראית תמונת דיוקנו כשהיא צועדת בקערעסטיר, מהווה פסגת היצירה וגולת הכותרת של כל התמונות שפורסמו עד היום.

המלאכה הגיע לידי גמר בס"ד והפכה להיות יצירה יוקרתית פופולארית במיוחד והתקבלה בהתלהבות והתרגשות בכל קצוות תבל. התמונה לא נוצרה מתוך כוונה של עשיית מסחר גריידא והיא אינה ניתנת לרכישה כלל. כל המלאי הקיים, מופנה אך ורק לתורמי ארגון 'רב להושיע' המנוהל על ידי נכדי הצדיק וממשיכי דרכו, אשר מנציחים את מורשתו הכבירה בפעולות החסד למען התינוקות הרעבים בעם ישראל, וכפי שביקש מהם בצוואתו בחיים חיותו יום אחד בלבד טרם פטירתו מהעולם.

אם גם נפשכם חשקה להביא את קדושת הצדיק מקערעסטיר אל ביתכם ולפאר את ביתכם ביצירה המפוארת, המהווה גם סגולה בפני עצמה כאמור, זו ההזדמנות בשבילכם לחתום על שותפות קודש עם נכדי הצדיק מקערעסטיר, המנהלים את ארגון 'רב להושיע' וממשיכים את מורשתו בעוז, במפעלי חסד עצומים המעניקים מזון לילדי ישראל הרעבים.

בנוסף לתמונה שתקבלו לביתכם, תזכו לקבל את הקמיע המקודש, שמות הקודש כתבנית הקמיע של הצדיק מקערעסטיר המסוגל לשמירה מפני כל צרה וצוקה ולברכה והצלחה בכל מעשי ידיכם.

חייגו עכשיו 1800-20-22-33 וגם אתם תזכו לקבל את התמונה המפוארת בנוסף לישועה שאותה בטוח תראו ממש בקרוב, כפי הבטחת ר' ישעי'לע, שהוא עצמו הבטיח לנכדיו ממשיכי דרכו בזה הלשון: "אם תמשיכו במעשי החסד תראו ישועות כמו בחיי"!

אל תחכו, חייגו כעת לעמותת 'רב להושיע שבראשות נכדיו שיחיו: 1-800-20-22-33 והצטרפו גם אתם לאלפי ממשיכי מורשת החסד שזוכים לראות ישועות למעלה מדרך הטבע! לחצו כאן ותזכו לישועה>>>

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן