התרגשות בגור: בנו של האדמו"ר המריא לביקור חיזוק של שבוע ימים בארה"ב

התרגשות רבה נרשמה בקרב חסידי גור בארצות הברית עם הגעתו של הרה"צ רבי נחמיה אלתר שנחת הצהריים בשדה התעופה בניו יורק. מדובר בביקור היסטורי ומשמעותי בחסידות כאשר הרה"צ רבי נחמיה אלתר צפוי לבקר בכלל מוסדות החסידות הפרוסים ברחבי ארצות הברית
 • עזרו לאבא ואמא לשמור עלי

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • מעוכבי שידוך? הגאון הרב אזרחי נחלץ לעזרתכם: 'ברווח בקרוב ובנקל'

  תוכן מקודם

 • 'הגיע זמן הפירעון' משפחת כהן מבקשת עזרה

  תוכן מקודם

הרה"צ רבי נחמיה אלתר שליט"א בנו של כ"ק האדמו"ר מגור נחת הצהריים (ראשון) בארצות הברית זאת במסגרת מסע היסטורי בן שבוע ימים שהוא עורך לרגל ציון יום השנה לפטירת ראש ישיבות החסידות בארצות הברית הגאון החסיד רבי דוד אולבסקי זצ"ל שנפטר לפני כשנה לאחר יסורים קשים.

התרגשות רבה נרשמה בקרב חסידי גור בארצות הברית עם הגעתו של הרה"צ רבי נחמיה אלתר שנחת הצהריים בשדה התעופה בניו יורק, אל המקום הגיעו ראשי הקהילה של החסידות יחד עם בכירי רבני החסידות במקום בכדי לקבל את פניו של בן האדמו"ר שהגיע במיוחד היישר מישראל.

עם הגיעו לשדה התעופה בארצות הברית קיבלו את פניו ראשי החסידות בראשות הנגיד ר' יעקב קליין והנגיד ר' מאיר פריי. גם נכבדי חשובי החסידות הרה"ג רבי ישראל משה אולבסקי, הרה"ג רבי צבי רוטנברג קיבלו את פניו של בן האדמו"ר בסמוך לבית האכסניא בארצות הברית.

הביקור למעשה החל עם הגעתו של הרה"צ רבי נחמיה אלתר הצהריים לארצות הברית. גולת הכותרת תהיה השתתפותו הערב בדינר ענק ונדיר שייערך לטובת הישיבה בארצות הברית ולעילוי נשמת הגאון החסיד רבי דוד אולבסקי שנפטר לפני כשנה. במסגרת הביקור הנדיר צפוי הרה"צ רבי נחמיה אלתר לבקר במוסדות החסידות במקום ולשאת דברי חיזוק לקהל החסידים.

בהמשך היום הגיע הרה"צ רבי נחמיה אלתר בן האדמו"ר מגור לתלמוד תורה 'אמרי אמת' ו'יגדיל תורה' של החסידות. הרה"צ הסתובב בין הכיתות ועודד את התלמידים תוך כדי שהוא מביע התפעלות מהיקף ידיעתם. במהלך הערב צפוי הרה"צ להגיע לביקור מיוחד אצל הנגיד ר' שלמה ורדיגר שליט"א.

מדובר בביקור היסטורי ומשמעותי בחסידות כאשר הרה"צ רבי נחמיה אלתר צפוי לבקר בכלל מוסדות החסידות הפרוסים ברחבי ארצות הברית ומונים אלפים של חסידים, אברכים, בחורי ישיבות ותלמידי התתי"ם. רק הבוקר עם הגעתו ביקר בהיכל הישיבה של החסידות במקום שם נשא דברים נלהבים לכלל הבחורים לרגל פתיחת זמן הקיץ שהחל השבוע בראש חודש אייר.כתבות קשורות

תגובה אחת

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן