הפקת לקחים מאסון מירון: בחסידות קרלין מונו אחראים למנוע צפיפות בחג השבועות

צילום: צילום: יעקב נחומי

הפקת לקחים מאסון מירון: בחסידות קרלין מונו אחראים למנוע צפיפות בחג השבועות

שבוע בלבד לאחר האסון הנורא בהר מירון ובחסידות קרלין החליטו למנות שני עסקנים שיהיו אחראים למנוע דוחק וצפיפות בחג השבועות הקרוב. הדבר מגיע לאחר הוראתו הישירה של האדמו''ר שביקש למנות מהנדס בכדי שלא להגיע למצבים של דוחק ולגרום לסכנת נפשות
 • חתונה ללא כלה?! עוד שבועיים היא מתחתנת ואין לה עדיין שמלה

  תוכן מקודם

 • מרגש: מסעו של גר הצדק- מהרי הקווקז להרי ירושלים

  תוכן מקודם

 • אם לתינוק בן חודש: " משה שילה רעב ואין לי כסף לקנות לו נוטרולין"

  תוכן מקודם

 • מעמד התרת קללות בעמוקה וכפי שקביל מאביו מרן הגר"י אדלשטיין זצ"ל, יזכו בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

בשל אסון מירון שגבה מחיר כבד מנשוא בחסידות קרלין הודיעו הצהריים (שישי) כי לקראת חג השבועות בחסידות מונו שני עסקנים שיהיו אחראים על סדרי הבטיחות במקום זאת בכדי למנוע דוחק וצפיפות.

ל'חדשות JDN' נודע כי מאז אסון הר מירון בו נהרגו ארבעים וחמישה קדושים בשל הדוחק הורה כ"ק האדמו"ר מקרלין שליט"א לשנות את כל הכללים בחסידות בכדי למנוע דוחק וצפיפות דבר שיכול לגרום לסכנת נפשות.

כעת לקראת חג השבועות אז מגיעים אלפי החסידים לבית המדרש הגדול של החסידות בגבעת זאב הודיעו בחסידות כי בפקודת האדמו"ר מונו הר"ר יוחנן ברנשטיין והר"ר יעקב יוסף גולדהבר שהם יהיו אחראים על ענייני וסדרי הבטיחות בחג השבועות.

בהודעה שפורסמה לחסידים נכתב כי הם אף יהיו אחראים בכל האירועים שיערכו בחסידות, ויש להישמע להנחיות שלהם. במודעה ציינו כי מי שיש לו רעיון או כל הערה בנושאים אלו מתבקש לפנות אל האחראים.

כתבות קשורות

תגובה אחת

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן