צילום: Yonatan Sindel/FLASH90     

ערב ראש חודש סיוון: למרות ההחלטה על סגירת ציון הרשב"י – אלפים הגיעו למקום

וועדת החמישה הודיעה אמש כי ציון הרשב''י במירון יהיה סגור היום ערב ראש חודש סיון, זאת בשל בקשת המשטרה להביא מהנדס למקום ולאשר את התשתיות. למרות זאת אלפים הגיעו למקום וציון הרשב''י נפתח לאלפי הפוקדים את ציון התנא האלוקי
 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • "הן בכו מכאבי בטן, אני בכיתי כי לא היתה להן אמא"

  תוכן מקודם

 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

 • ההבטחה הזאת נותנת לי כח לשרוד

  תוכן מקודם

וועדת החמישה המנהלת את ציון הרשב"י זיע"א במירון הודיעה אמש כי הציון יהיה סגור היום, ערב ראש חודש סיון החל מהשעה 14:00 בצהריים ועד השעה 04:00 לפנות בוקר.

ההחלטה של וועדת החמישה מגיעה לאחר שהמשטרה הודיעה לוועדת החמישה על הנחיות חדשות ומחמירות. במכתב כותב מנכ"ל וועדת החמישה כי בשל בקשת המשטרה לדרוש חוות דעת מהנדס בטיחות ואישור כיבוי אש, הוא לא יספיק לטפל בעניין בטווח כה קצר.

מנכ"ל וועדת החמישה הודיע למשטרה כי בשל כך הוא נאלץ להודיע על סגירת המקום היום, ערב ראש חודש סיון זמן בו אלפים מגיעים לפקוד את ציון הרשב"י זיע"א במירון.

מדובר בהחלטה בלתי מובנת של המשטרה שהחליטה להדק את כללי הבטיחות בציון הרשב"י זיע"א במירון למרות שאין מדובר בל"ג בעומר אז מגיעים רבבות אנשים.

אלא, שלאחר ההחלטה על סגירת הציון אלפים רבים הגיעו למקום וזעמו על ההחלטה. לאחר זמן קצר מקום ציון הרשב"י זיע"א נפתח והאלפים נכנסו ופקדו את ציון התנא האלוקי רשב"י זיע"א.

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן