יומיים לאחר האסון הנורא: האדמו"ר מקרלין התקשר לפצועים והגיע לכותל המערבי

האדמו"ר מקרלין הגיע הצהריים לרחבת הכותל המערבי בירושלים לרגל אסרו חג של שבועות. הרבי הקדיש את תפילתו להחלמתם של פצועי האסון בחסידות שרבים מהם עדיין מאושפזים בבתי החולים. במהלך היום הרבי חייג לפצועים, דרש בשלומם ואיחל להם רפואה שלמה
 • מזעזע: מה מבקש ילד שסובל בלי הפסקה

  תוכן מקודם

 • מזעזע: התאלמן מאשתו ואיבד את מאור עיניו

  תוכן מקודם

 • מעוכבי שידוך? הגאון הרב אזרחי נחלץ לעזרתכם: 'ברווח בקרוב ובנקל'

  תוכן מקודם

 • ההבטחה הזאת נותנת לי כח לשרוד

  תוכן מקודם

כ"ק האדמו"ר מקרלין שליט"א הגיע הצהריים (שלישי) לרחבת הכותל המערבי בירושלים בכדי להתפלל לרפואת פצועי האסון שהתרחש בחסידות דקות קודם כניסת חג השבועות כאשר טריבונה ועליה מאות חסידים קרסה בפתע פתאום.

האדמו"ר הגיע לכותל המערבי יחד עם שני בניו לרגל אסרו חג שבועות והקדיש את תפילתו לרפואת פצועי האסון שרבים מהם עדיין מאושפזים בבתי החולים הדסה עין כרם, הדסה הר הצופים ושערי צדק בירושלים.

בתוך כך, במהלך היממה האחרונה חייג כ"ק האדמו"ר מקרלין שליט"א לעשרות החסידים שנפצעו באסון בחסידות ודרש בשלומם. במהלך השיחה האדמו"ר חיזקם בדברי אמונה ואיחל לרפואתם השלימה בקרוב ממש.

כזכור, האסון הנורא בהיכל הטישים של חסידות קרלין בגבעת זאב בירושלים התרחש דקות ספורות קודם כניסת החג בעת מעמד קביעת המזוזה בהשתתפות כ"ק האדמו"ר מקרלין שליט"א שנכח במקום בראשות אלפי החסידים שהגיעו מכל רחבי הארץ בכדי לחוג את חג השבועות בצל האדמו"ר.

ל'חדשות JDN' נודע כי לאחר תפילת מעריב כשהתברר ממדי האסון הנורא בו קפחו את חייהם שני חסידים ועשרות נפצעו נשא דברי חיזוק כ"ק האדמו"ר שליט"א בפני אלפי החסידים.

בדבריו אמר האדמו"ר כי צריך לקבל דין שמים באהבה. האדמו"ר שב והדגיש כי אין לנו שאלות על הקב"ה. "כתוב אנא מפנך אברח, את הקורונה עברנו בשלום, עברנו את האסון במירון אבל לא ניתן לברוח מפני הגזירה".

האדמו"ר פרץ בבכי קורע לב וביקש מהחסידים להתחזק כל אחד במה שהוא מרגיש שהוא צריך בו חיזוק. "צריך כעת לעשות חשבון הנפש, כל אחד ואחד, לפשפש במעשים".

האדמו"ר מקרלין שליט"א אף הורה לחסידיו שלא להתראיין בכלי התקשורת, אלא לקבל דין שמים באהבה ולא לדבר על האסון הנורא שהתרחש במרכז החסידות דקות לפני התקדש חג השבועות.

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן