הדיין מירושלים מבקש: מדובר במקרה של פיקוח נפש

אני יכול להעיד שיש בהם משום פיקוח נפש, וכל העוזרים והמסייעים יזכו להצלחה מעל לדרך הטבע, וגם אני אתפלל בעדם שיקוימו בהם כל הברכות ויזכו לראות בבוא לציון גואל"
 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

 • שבט אחים גם יחד- הגיבוש. האווירה. החוויה. הרישום החל לקריית החינוך בכפר סטרין. הרשמו עכשיו >>>

  תוכן מקודם

 • מחריד: ההודעה שגרמה לצוות הפגיה לפרוץ בבכי.

  תוכן מקודם

 • בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

במכתב חריף ויוצא דופן פונה הדיין הגאון הרב נפתלי נוסבוים שליט"א וכותב: "קריאה דחופה ובקשה מעומק הלב לאחינו בני ישראל להציל בחור צעיר, נפש יקרה מישראל, אשר צריך טיפולים רפואיים מיוחדים להצלתו.

אני יכול להעיד שיש בהם משום פיקוח נפש, וכל העוזרים והמסייעים יזכו להצלחה מעל לדרך הטבע, וגם אני אתפלל בעדם שיקוימו בהם כל הברכות ויזכו לראות בבוא לציון גואל"

בשיחה עם נציג ועד הרבנים התברר כי הדיין מתגורר בסמיכות להוריו של הבחור ומכיר את המשפחה הייטב. "מדובר במשפחה טובה מאוד, האבא איש עדין ועניו שלא יודע איך להתמודד עם האסון שנפל עליו פתאום" הוא שופך אור על המקרה המצער.

לפרטים המלאים הקליקו כאן>>>

"שלמה היה הגאווה של המשפחה" מספרת דינה אמו (42) "היתה לו נפש רגישה במיוחד ותמיד התפעלתי מהאכפתיות שלו לסביבה"

" מעולם לא היתה לי היכרות עם מתמודדי נפש ולכן לא ידעתי לפענח את ההתנהגות המוזרה שסיגל לעצמו באופן פתאומי, חשבתי שמדובר בלחץ חברתי שיחלוף אבל טעיתי בגדול" היא כואבת.

הפסיכיאטר אליו פנו ההורים פרש בפניהם תמונת מצב קשה: בעיות שכיחות של גיל ההתבגרות התפתחו לקשיים נפשיים ויש לשקול אשפוז במחלקה למתמודדי נפש.

המשפחה שהתקשתה לשאת את הכאב עשתה הכל על מנת להציל את עתידו של שלמה. הוריו, אחיו ואחיותיו נרתמו בכל הכח למרוץ המטורף שנפל על הבית, הם נתנו לו מאה אחוז של תשומת לב אבל יום אחד הבנק סרב לאשר את המינוס.

האב, שבור ומרוסק עלה לביתו של הגאון הרב נפתלי נוסבוים שליט"א ופרץ בבכי:

"כשילד חולה פיזית חס וחלילה כולם נרתמים לעזרה, אנשים מגיעים לבשל, לשמור על הילדים, מעבירים תמיכה כספית… הבן שלי חולה אנוש, הנפש שלו בסכנה! ואין לי שום אפשרות לקבל עזרה מהסביבה" התייפח בבכי.

מי שכבר כן מודע למצב, לא יודע איך להתנהג, חברים קרובים נתקו אתו קשר, חשבו שאולי זה מדבק. שכנים ששמעו את ההתקפים התחילו לדבר אליו כמו ילד קטן כביכול המחלה נטלה ממנו גם הדעת.

עד היום התביישתי לחשוף את המצב אבל עכשיו אני מתחנן למען בריאות נפשו ולמען הילדים. בבקשה תעזרו לנו לעבור את התקופה הקשה ולהחזיר את השפיות הביתה "

לתרומה הקליקו כאן>>>

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן