FLASH90

"דבר כזה עוד לא היה": הכל על המהפכה ההיסטורית וחסרת התקדים בעולם התורה

תוכנה חסרת תקדים שנועדה לגרום לרבבות לומדי התורה לזכור את חוק לימודיהם זכתה לגל תגובות ממרביצי תורה, ראשי ישיבות וגדולי ישראל • כל הפרטים שיגרמו לכם בלחיצת כפתור להיות מאלה שלומדים וזוכרים בדרך הקלה

כתבות נוספות בנושא:

תגלית מרעישה: תמונה חדשה של הריי"צ מליובאוויטש - בליטא
הדולר שקיבל "אלי קיי" מהרבי הגיע למשפחתו של אלי קיי הי"ד
זעזוע בסמוך ליום היארצייט: אלמונים השחיתו את קברו של מרן ראש הישיבה
מטלטל: הקשר בין הרצח של אלי קיי הי"ד, הממשלה והמתייוונים עם התפילין
 • מוקד השירות של הראל מגייס עובדים, הצטרפו להצלחה

  תוכן מקודם

 • מכה גלים! מדוע החנוכייה של מרן רה״י תוגרל במסגרת מבצע ההתרמה?

  תוכן מקודם

 • רוצים להדליק נרות בחנוכייה העתיקה של מרן הגראי״ל שטיינמן? • הקליקו כאן

  תוכן מקודם

 • מזעזע: הסיבה שגרמה לצוות הרפואי לשחרר חולה אונקולוגית

  תוכן מקודם

מכירים את זה שאתם לומדים ולומדים בלי סוף, אבל אז אחרי חודש או חודשיים, ואפילו זמן ארוך יותר אתם פשוט שוכחים את מה שלמדתם?, לכאורה כן, אין אדם שיושב באוהלה של תורה שלא מכיר את התחושה הזו. תחושת עצבות ואפילו מרירות תעטוף אותו שעה שהוא יביט שוב בדף הגמרא שהוא למד אך ורק לפני מספר חודשים אך לא יזכור ממנה כמעט מאומה.

והאמת, שזו תופעה רווחת למדי בעולם התורה, אברכים רבים היגעים שעות על גבי שעות, ופעמים לאורך כל שעות היממה על חוק לימודם, יתאכזבו לגלות לאחר פרק זמן לא ארוך שהם פשוט לא זוכרים כמעט מאומה ממה שהם למדו, ממה שהם כל כך יגעו ועמלו במשך שעות כה רבות. נדמה, כי עד היום פתרון לא היה באופק, והעצה היחידה שניתן היה לעשות היא: לשנן ולשנן, ועוד פעם לשנן, עד אשר דף הגמרא ייחקק היטב בזיכרונו של הלומד.

אבל מאז חלפו שנים, וכמו שעולם התורה פרח ושגשג גם עולם הטכנולוגיה מתקדם בצעדי ענק. לאחרונה החליטו להקים מיזם מיוחד. המיזם שתחילה היה נראה כמשהו שלקוח מעולם הדמיון קנה לו שם של כבוד בכותל המזרח של עולם התורה והמונים כבר גומרים עליו את ההלל.

מדובר בתוכנה חדשנית הנקראת בשם "שינונון", בתוכנה ניתן ללמוד את הש"ס כולו בצורה נוחה ונגישה, כאשר עם סיום לימוד דף הגמרא, הלומד מקיש על לחצן "נלמד" ואז מופיע בפניו דף עם שאלות מקיפות על הדף שרק לפני רגע הוא למד. השאלות שחלקן בנויות בצורה של מבחן אמריקאי וחלקן בנויות משאלות רגילות נועדו בעצם לגרום ללומד לשנן שוב ושוב את הדף הנלמד וכך בעצם לזכור אותו היטב גם בחלוף פרק זמן ניכר מאז הלימוד.
רכשו כעת את התוכנה הנדירה:
התוכנה הזו מונגשת בצורה ייחודית ויוצאת דופן, כזו שתוכלו לשאת אתכם לכל מקום ומקום, היא כשרה ונקייה לחלוטין וגדולי תורה רבים שיבחו וקילסו את המיזם הייחודי. בתוכנה ניתן אף למצוא תכניות שונות, כאלו שיגרמו לכם לשנן היטב את דף הגמרא אותו למדתם, להבחן עליו ולזכור אותו היטב. גדולי המומחים שעברו על התוכנה עיצבו אותו בצורה כזו שהוא ינגיש לכם את השאלות לפי רמת הידיעה שלכם, בצורה שבוודאי תגרום לכם לזכור היטב את הלימוד.

מי גדול לנו ממרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט"א אשר התורה כולה מונחת במוחו כקופסה כאשר הוא יוצא מגדרו ומשבח את המיזם הנפלא. כאשר ראשי "שינונון" עלו למעונו הוא נהנה מהתוכנה הייחודית ושאל בתמיהה "חבל שלא ניתן להשתמש בזה שבבת". חביבותו של שר התורה הראתה והוכיחה כאלף עדים את חשיבותה יוצאת הדופן וסחרת התקדים של התוכנה החדשה שתהפוך ללא ספק בפרק הזמן הקרוב לנכס צאן ברזל בעולם התורה כולו.

אברכים רבים שכבר רכשו את התוכנה הזו מספרים כשברק בעיניהם על צורתו הייחודית ויוצאת הדופן שגורמת להם לזכור היטב את חוק לימודם. "בצורה הזו" סיפר אחד מחשובי האברכים בישיבת מיר בירושלים "אני לומד דף, חוזר עליו ולאחר מכן נבחן עליו והדבר נחקק בזיכרוני היטב. ואם לא די בזה, מידי כמה ימים התוכנה מביאה לי שוב פעם שאלות על דפים שלמדתי רק לפני מספר ימים בכדי שזה ייחקק עוד יותר טוב בזיכרוני, זה משהו שלא היה עד היום, וזו התרגשות גדולה מאוד".

מנהלי וראשי "שינונון" עמלים ממש בימים אלה לפתח עוד ועוד את התוכנה הזו בכדי שהיא תגרום לכם לזכור כמה שיותר טוב את מה שאתם לומדים. כל מי שנחשף לתוכנה מבטיח שאם תרכשו אותו תזכו גם אתם להיות מאלה שזוכרים את חוק לימודם היטב גם שנים לאחר שעת הלימוד עצמה. בנוסף, בתוכנה ישנה אופציה להוספת שאלות באופן עצמאי, כזה שיגרום לכם להעמיק עוד יותר במה שאתם לומדים ואף לנסח ולערוך על כך שאלות. כך או כך, מדובר ללא ספק במהפכה של ממש בעולם התורה, כזה שעוד ידובר בו רבות.

הצטרפו גם אתם ותרכשו את התוכנה. הצטרפו גם אתם להיות מאלה שזוכרים את לימודם. להיות מאלה שלומדים וזוכרים בדרך הקלה. הקליקו כאן וקבלו את התוכנה במחיר עלות:

הכתבות המעניינות ביותר

פנינים לפרשת השבוע • הרב יוסף חיים אוהב ציון • צפו
מדינות אדומות ודיגום ביוב: המלחמה בהתפשטות הזן המפחיד של הקורונה
תגלית מרעישה: תמונה חדשה של הריי"צ מליובאוויטש - בליטא
הדולר שקיבל "אלי קיי" מהרבי הגיע למשפחתו של אלי קיי הי"ד
מתפ"ש לועג למנהיג הג'יהאד עם קריקטורה עוקצנית במיוחד
מחרוזת חנוכה עם יצחק מאיר, הראל טל, יהונתן ניצן ויענקי ברוין
חסרת אחריות: נשאית בזן החדש נסעה באוטובוס מהמרכז לאילת
במנגינה של הדלקת נרות חנוכה: החזן מכריז על חודש טבת
דחיות ותקציבים נוספים: מתי תחל פעולתה של הרכבת הקלה בגוש דן?
אירופה מחילה הגבלות; הגל הרביעי מכה בעוצמה ביבשת
הפולנים בתגובה ללפיד: "אנחנו לא מאותתים לפיוס"
האזינו: 'חדשות JDN' וגאולה FM במשדר שינעים לכם את ההכנות לשבת
הצעת חוק חדשה מבקשת "למנוע את מקרה גולדרייך הבא"
הרצוג ומוסי: הנשיא שמקצין לצד השני והח"כ שמאבד את זה / ישראל ארנפלד
מדינות המפרץ מתקרבות לאיראן: "ביידן ערער את הברית האזורית"
מבט חסידי: השליח שסחב ברכבת שקים של חלב / הרב אריאל למברג
סיכומו של שבוע: דודי אמסלם – הסיבה לברית בין החרדים לליכוד / שמואל קרמרסקי
כי אבי ואמי עזבוני והשם יאספני • הרב יחיאל מאיר צוקר • צפו

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו