היסטורי: בית המדרש הגדול בעולם יוצא בהגרלות חסרי תקדים וזה ההזדמנות שלך לזכות בהם!

בהנהלת 'ישיבה על קברו' יוצאים ממש בימים אלה במבצע התרמה למען המשך קיום בית המדרש הגדול בעולם. בקרב התומכים תיערך הגרלת ענק על החנוכייה העתיקה של מרן הרב שטיינמן זיע"א, ובנוסף, תיערך הגרלה על סכום כולל של מאה אלף דולר במזומן

כתבות נוספות בנושא:

זקן הפוסקים תקף בחריפות את הממשלה: "מלאך המוות מנהל מלחמה גדולה" • צפו
אסור לנו להתעלם: ארבעה עשר יתומים זועקים ומתחננים ללחם
בצעד חריג: המפקד הורה לסגור מיידית מבנה של ישיבה ביישוב החרדי
דמעות וישועות: גלריה ענקית מוועידת לודמיר להקמת הכנסת אורחים
 • עדות מזעזעת: "זה שורף את הגוף מבפנים"

  תוכן מקודם

 • נערה חרדית משתפת: "מבחוץ הייתי רגילה, מבפנים מרוסקת"

  תוכן מקודם

 • "אין לי שמלה לחופה" כלה יתומה מאב מתחננת לעזרה

  תוכן מקודם

 • קורע לב: ששת היתומים שנותרו לבד חושפים את מסכת היסורים של אביהם

  תוכן מקודם

לפני ארבע שנים בדיוק, ביום הסתלקותו לשמי מעלה של מרן ראש הישיבה הגאון רבי אהרון יהודה לייב שטיינמן זיע"א, עידן חדש נפתח בקרב לומדי התורה. בית המדרש הגדול בעולם – 'ישיבה על קברו' נפתח על פי צוואתו ולעילוי נשמתו של מרן ראש הישיבה, כאשר מקום התורה הופך במהרה למעצמה חסרת תקדים האוגדת בתוכה רבבות לומדים מהעולם כולו. בתחילה היה נראה זה כמשהו כמעט דמיוני, אך כיום, ארבע שנים לאחר מכן, מדובר במקום התורה הגדול ביותר בעולם, בהיקפו ובעוצמתו.

מידי יום עמלים במסגרת חוק הלימוד של 'ישיבה על קברו' כ-31,800 לומדים, במהלך כל חודש עונים הלומדים על למעלה ממיליון תשובות בלימוד, בכל יום ישנם 150 מסלולי לימוד שונים, 19 מסלולים שבועיים ושני מסלולים חודשיים. וזה ממש לא נגמר בזה: ב'ישיבה על קברו' מעניקים תמריצים ללומדים הרבים בהיקף של 3,500 ₪ ליום, תמריצים שבועיים וחודשיים בעלות של 55,000 ₪. מקום התורה הגדול בעולם אוגד בתוכו עשרים וארבע שעות לימוד ביממה ו-1,300 תשובות בכל יום. עד כה למדו במסגרתו 105,890 איש מ-11 מדינות שונות. מידי יום נלמדים במסגרת בית המדרש אלפי דקות לימוד.  הקליקו כאן ועכשיו ותהיו חלק מההיסטוריה.

כעת, כל המעצמה הזו נמצאת בסכנה של ממש. בהנהלת בית המדרש הגדול בעולם החליטו לצאת למבצע התרמה חסר תקדים אשר יבטיח את המשך קיום מקום התורה הגדול בעולם לשנת פעילות נוספת. העול הכלכלי הכבד והנורא שרובץ על כתפי הנהלת בית המדרש – 'ישיבה על קברו' גרם להם לצאת בקריאה של ממש לעולם היהודי כולו לבוא ולהושיט יד ולהבטיח את המשך קיום מקום התורה הכביר שהוקם לעילוי נשמתו של מי שמסר את נפשו בעבור עולם התורה בדור האחרון.

בנין של מרן ראש הישיבה זיע"א, הגאונים רבי משה ורבי שרגא שטיינמן שליט"א יצאו מגדרם ותרמו את החנוכייה העתיקה של אביהם, אשר שימשה אותו במשך למעלה משישים שנה להדלקת נרות החנוכה – לטובת מבצע ההתרמה של בית המדרש הגדול בעולם אשר יגריל את המנורה הטהורה בקרב כל אותם אלה שיבואו להחזיק את מקום התורה המופלא. הבשורה עשתה לה כנפיים והמונים כבר רכשו כרטיסי הגרלה להגרלה ההיסטורית שתיערך עוד לפני שבת החנוכה על המנורה המקודשת של הרב שטיינמן זיע"א.

אם לא די בזה. בסיום מבצע ההתרמה יערכו בהנהלת 'ישיבה על קברו' הגרלת ענק על סך של מאה אלף דולר במזומן בקרב כל אותם אלה שיתרמו למען המשך קיום מקום התורה לשנה נוספת. ההגרלות הללו גורמות לתהודה רבתית בקרב העולם היהודי, ורבים כבר הביעו את נכונותם להצטרף. כעת, ממש ברגעים אלה, זה הזמן שלנו לעשות מעשה ולהיות שותפים במקום התורה הכביר הזה. עכשיו, בטרם יהיה מאוחר.

אם גם אתה מעוניין לזכות במנורה הטהורה של מרן הרב שטיינמן זיע"א ובנוסף לזכות בסכום של מאה אלף דולר במזומן, זה הרגע שלך לרכוש כרטיס הגרלה אחד שאוגד בתוכו את שני הגרלות הענק. בקניית כרטיס ההגרלה אתה תהיה שותף בהחזקת התורה ששכרם מובטח להם בזה ובבא, ובנוסף אולי תהיה זה שיזכה בשני ההגרלות ההיסטוריות הללו. הקליקו כאן ועכשיו ותהיו חלק מההיסטוריה.

הכתבות המעניינות ביותר

נתניהו יהיה העד המרכזי בפרשת הצוללות; עו"ד טוען: מי יסתבך בפרשה?
גזירת המעונות: מעוז לשרה - "כיצד תמנעי אפליית ילדים של משפחות לומדי תורה?"
"מגוחך; המקום היחיד במדינת ישראל שסגור לפעילויות הוא כנסת ישראל"
הסופה 'אלפיס' בדרך: השלג ייערם בירושלים והסביבה, אך ייעלם במהירות
עיריית נוף הגליל מובילה בחיזוק מוסדות חינוך בפני רעידות אדמה
"רשעים": דונלד טראמפ זועם בעקבות זימון בתו היהודייה להעיד נגדו
החיסון הרביעי יעיל פי שלושה בהגנה ממחלה קשה לעומת השלישי
תיעוד הזוי: החיות קפאו מגל הקור הקיצוני בטורקיה • צפו
משה קליין בסינגל קליפ חדש: "בואי בשלום"
תיעוד מקסדת השוטר: כך נעצר המחבל בתוך המרכול • צפו
"רשיון להרוג נערי גבעות": התיק נגד השוטרים מהרג אהוביה סנדק ייסגר
הטקס יצא משליטה: מכות בפרלמנט בעת השבעת הנשיא • צפו
מרהיב: ריקוד הזרזירים לפני הנחיתה לשנת הלילה
הדירוג המלא של 'פורבס': אלו הישראלים הכי עשירים בעולם
השר יועז הנדל נגד החרדים בקואליציה: "ישבתי עם ליצמן ואחרים"
ארגון הבריאות העולמי: אומיקרון עשוי לבשר על תחילת סוף המגפה
אולמרט ביקש מבית המשפט: בדיקות פסיכיאטריות למשפחת נתניהו
התעופה תושבת? רשת ה-G5 עשויה לפגוע במדידת גובהי הטיסות

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

Hide picture