סיפור מיוחד ומרגש הגיע למייל האדום של JDN | עדיין הסיפור לא הושלם, אך כבר רואים את האור בקצה המנהרה | על הניסים

לא יכולנו שלא להתרגש מההודעה המרגשת שנחתה במייל האדום, נצטט אותו ככתבה וכלשונה, שגם אתם תראו ותתפעלו, שגם אתם תפנימו ותתרגשו.

קרא עוד:

[postim]

וכך כותב לנו בחור חסידי בן 28:

אני כבר בחור לא צעיר, החברים שלי כבר מזמן מלווים את ילדיהם לחיידר מידי בוקר, בו בזמן שאני עוד נסחב לתפילה עם תיק התפילין הקטן ללא טלית, הם כבר עוד מעט עושים לילדים שלהם בר מצווה, ואני עדיין חולם על חתונה.

לא מזמן חגגתי יום הולדת 28, לא ממש חגגתי כי זה בעצם היה בשבילי יום עצוב מאוד, להיכנס לגיל הזה בתור רווק, במחוזותינו זה כבר ממש מדאיג, ובפרט כשכבר כמה וכמה חודשים שאין שום טלפון, שום איתות, אף שדכן לא מתקשר, וכבר הרגשתי שכולם פשוט שכחו בכלל מקיומי, הרגשה נוראית, שלא הייתי מאחל אפי' לגרועים שבאויבי.

בשבוע שעבר ניצת התקווה, התחלתי להרגיש שהעניינים מתחילים להתקדם, זה קרה ביום שישי בבוקר, האמת שזה התחיל ביום חמישי כבר, אבא שלי הגיע הביתה וסיפר לי שהוא התחייב בשמי ללמוד כמה פרקי משניות ולהדליק נר עבור נשמות גלמודות, ושלח את שמי להזכרה בכותל המערבי, לא ממש האמנתי בזה, אבל לכבודו של אבי מורי שליט"א, לקחתי משניות ולמדתי כמה משניות ולאחמ"כ הדלקתי נר, משהו בתוכי זע מול הנר, ולאחר כמה דקות מצאתי את עצמי עומד ומתייפח מול הנר, ומבקש מכל אותם נשמות שיחזירו לי טובה, שיעלו ויבואו לפני כסא הכבוד, ויעלו אתם את התפילה המיוחדת בכותל המערבי שע"י מנין תלמידי "שומע תפילה", לאחר כמה דקות נרגעתי, והרגשתי הקלה גדולה מאוד, הלכתי לישון בהרגשה הרבה יותר טובה.

ביום המחרת בשעות הצהריים קרה הבלתי יאמן!

תוך פחות משעה קיבלנו 2 טלפונים עם הצעות טובות באמת, וזה אחרי שמונה חודשים (!) בהם לא קיבלנו אף טלפון!

עדיין לא סגרנו, אני עדיין נושא את התואר "אלטע בחור" אבל אני כבר ממש רואה את הסוף בעז"ה, והיה חשוב לי מאוד לומר "תודה" לכם ולאברכי הכולל של "שומע תפילה" שהתפללו עבורי.

וכולי תקווה שבקרוב מאוד אוכל לבשר לכם שהתארסתי.

עד כאן תוכן המכתב, ולא צריך להוסיף עליו דבר, הוא מדבר בעד עצמו.