הגראי"ל בירך את התרחבות 'תקווה לדורות'

ארגון 'תקווה לדורות' הפועלים בתחום הסיוע לזוגות המצפים לישועה בביקור אצל הגראי"ל שטינמן | הביקור נערך לרגל הרחבת הארגון את גבולותיו והקמת סניף בירושלים | מטרת הארגון לסייע ולהביא שמחה ואור לבתי ישראל

מי שלדאבון לב לא זכה להיפקד בבנים, כאבו גדול כמו שאמרה רחל אמנו 'ואם לא מתה אנכי', אך מכאן גם ניתן ללמוד כי מי שזוכה לישועה כמוה כתחיית המתים, וקירוב הגאולה", כך אמר מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן לראשי ארגון 'תקווה לדורות' הפועלים בתחום הסיוע לזוגות המצפים לישועה.

קרא עוד:

[postim]

אל מעונו של מרן ראש הישיבה הגיעו ראשי ארגון 'תקווה לדורות', הרב מרדכי קרימלובסקי יו"ר הנהלת הארגון, הרב ישראל יוסקוביץ יו"ר הארגון, והמנכ"ל הרב שאול שוורץ, בכדי לבשר לו על התרחבות הארגון, ועל פתיחת הסניף החדש בירושלים. מרן הגראי"ל שמח ביותר לשמוע על התרחבות הארגון והסיוע שנתונים בדרכי כבוד לזוגות המצפים לישועה, והתבטא כי "הצער שעוברות המשפחות עמוק ביותר, ולכך זו זכות גדולה ביותר לעמוד לימינם בשעתם הקשה".

ביקורם של ראשי הארגון נערך לכבוד הרחבת גבולותיו, ובמיוחד עם הקמת סניף הארגון בירושלים, ופתיחת מחלקה חדשה של יעוץ והכוונה לזוגות מול קופות החולים וועדת החריגים במשרד הבריאות.

זוגות רבים כלל לא מודעים לזכויות המוקנות להם על פי חוק, ויש כאלו שאומנם מודעים לכך, אך לא יודעים כיצד לעבור את חבלי הבירוקרטיה. לפיכך הקימו בארגון מחלקה מיוחדת לייעוץ והכוונה, בה נמצאים אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב, ואלו מסייעים לפונים ללא כל תמורה בייעוץ בהתנהלות מול קופות החולים והגשת בקשות לוועדות החריגים.

כמו כן ב'תקווה לדורות' הגיעו לסיכומים עם מרכזים רפואיים גדולים, למתן הנחות בגובה של עשרות אחוזים למשפחות שמגיעות באמצעות הארגון, וכן פועלים בימים אלו להרחיב את סל השירותים הניתנים ב'תקווה לדורות' כמו הוזלה משמעותית בסל התרופות, ותחומים נוספים.

"פתיחת הסניף החדש בירושלים והקמת המחלקה החדשה לייעוץ והכוונה, היא חלק מהרחבת פעילות 'תקווה לדורות', ארגון שהוקם במטרה קדושה להביא שאור השמחה יגיע לכל בית יהודי, ואכן אין סיפוק גדול יותר מכך, לראות את אלבום התמונות של ילדי ישראל שהוריהם נעזרו ע"י 'תקווה לדורות'", אומרים ראשי הארגון.

8 תגובות

בהחלט ארגון חשוב, אני מכיר אותו

מה המספר שלהם?
האם הם עוזרים כספית?

נעזרתי רבות ע"י הארגן החשוב והנשגב והיקר ברוך ה' היום בזכותם אני אבא

ארגון מיוחד אני תורם להם כל חודש {יש לי אח שנעזר בהם רבות}

השגחה פרטית במקרה הייתי בתור אצל מרן הגראי"ל שליט"א וזכיתי לראות איך שמרן בירך אותם והרעיף עליהם שבחים התרגשות רבה היתה בחדר

מישהו יודע, אם יש הבדל בין ארגון תקווה לדורות לארגון 'בוני עולם', וכן איך מגיעים לארגון זה?
תודה מראש, זה חשוב לי עבור בני משפחה

ידידי הרב יוסקוביץ אם אתה קורא את התגובות אז לפי הנוסח אתה תבין מי כותב לך את זה. אשרך אשרך רבי מרדכי קרימולובסקי ידידי, וגם הרב שווארץ, ישבנו הרבה ביחד ואני רוצה לאחל לכם הרבה הרבה הצלחה, לקחתם יוזמה חשובה אפילו אם יאמרו לכם שיש כבר אירגונים גדולים (והמבין יבין) אל תענה, רק להמשיך הלאה כי לצערי כמה אירגונים שיפתח יש מספיק עבודה לכולם,
חזק חזק חזק ממנו ידידכם עוז

ויואל משה אמת ותורתו אמת

מה המספר של הארגון?

מישהו יודע איך אפשר להגיע אליהם?

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *