האדמו"ר רבי דוד חנניה פינטו במכתב לעולי צרפת: "על כולם להצביע אך ורק לתנועת ש"ס"

במכתבו כתב האדמו"ר: "על כן אני בא בקריאה של חיבה לאחינו אשר עלו מצרפת לארץ הקודש לצאת ביום הבחירות ולהצביע לתנועת ש"ס, וכל מי שביכולתו לסייע לעוסקים במלאכה, יעשה זאת בחריצות ובנאמנות ובוודאי שמרן זצוק"ל יעמוד לימין כל המצביעים ויבקש רחמים עליהם מן השמים"

 • טעים להתחדש - שוקו תנובה באריזה חדשה! שוקו תנובה הטעים שכולנו מכירים, באריזה ומתכון חדשים!

  תוכן מקודם

 • טעים להכיר- שוקו תנובה מתחדש בעיצוב ובטעם! תנובה משדרגת את השוקו במיוחד בשבילכם, באריזה חדשה וטעם נהדר!

  תוכן מקודם

 • החברותא של גרינבוים מספיד:"היה קופץ משמחה בעת הלימוד"

  תוכן מקודם

 • איך אספר לילדים שאבא נפטר? סערי קרויס בשחזור קשה

  תוכן מקודם

לאחר התמיכה המפתיעה של רבני משפחת אבוחצירא לתנועת ש"ס, זוכה תנועת לתמיכה נוספת והפעם מנצר לשושלת משפחת האדמו"רים לבית פינטו – האדמו"ר הגה"צ רבי דוד חנניה פינטו שליט"א. במכתב שכתב האדמו"ר אמש הודיע על תמיכה נחרצת בתנועת ש"ס, וקרא אף לשומעי לקחו אשר עלו לארץ מצרפת לפעול ולהצביע אך ורק לתנועת ש"ס.

במכתבו כתב האדמו"ר, "אל אחינו היקרים אשר עלו מצרפת לארץ הקודש. כידוע לכם מרן שר התורה הראשל"צ רבינו עובדיה יוסף זצ"ל מסר נפשו למען אחינו בית ישראל, ולשם כך הקים את תנועת ש"ס הקדושה כדי שתייצג בשליחותו ובנאמנות את היהדות בארץ הקודש.

עומדים אנו לפני מערכת בחירות החשובה עד מאוד ליהדות בארץ הקודש, אשר כל גופי תורה תלויים בה, שמירת שבת, טהרת משפחה, לימוד התורה וחינוך ילדינו בדרך ישראל סבא".

במכתבו התייחס האדמו"ר להסתלקותו של מרן זיע"א, "לצערנו כי רב הוא נסתלק מעמנו מרן זצוק"ל אך זכינו שמפעליו הקדושים קיימים וממשיכים לפעול במתכונת אשר התווה בימי חייו ובהכוונתם של גדולי התורה בדורנו חברי מועצת חכמי התורה שליט"א, אשר פיהם כפיו, ומפיהם אנו חיים.

"על כן אני בא בקריאה של חיבה לאחינו אשר עלו מצרפת לארץ הקודש לצאת ביום הבחירות ולהצביע לתנועת ש"ס, וכל מי שביכולתו לסייע לעוסקים במלאכה, יעשה זאת בחריצות ובנאמנות ובוודאי שמרן זצוק"ל יעמוד לימין כל המצביעים ויבקש רחמים עליהם מן השמים.

הרב פינטו מאשדוד במכתב תמיכה בשס (2)מכתב התמיכה המיוחד

"וכפי שאמר מרן פעמים רבות בחייו, לאחר מאה ועשרים אדם יבוא לשמים ויאמרו לו אתה בנית מקווה טהרה זה, בזכותך ילדים אלו למדו תורה וכו', והוא לא יבין מנין לו כל זכויות אלו, והסנגורים יסבירו שכל זאת מחמת שהצביע ש"ס וכל מעשיהם הטובים נזקפים לזכותו.

"ובוודאי שזו זכות וחובה גדולה להצביע למטרה נעלית זו, ולשומעים ינעם, וזכות אבותיי הקדושים תעמוד לימין כל המצביעים ויבורכו מפי עליון אמן ואמן. בברכת התורה ולומדיה ע"ה דוד חנניה פינטו ס"ט". מסיים האדמו"ר.

בתוך כך אתמול בשעות הבוקר השתתף האדמו"ר בכינוס של תנועת ש"ס בעיר אשדוד ושם קרא לפעול למען התנועה הקדושה. בדבריו התייחס למכתב ואמר כי מעולם לא התערב בענייני מפלגות אך כעת מוכרחים להציל את מפעליו של מרן זיע"א.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן